Yozgat Çamlık Tv

CHP’den görkemli açılış

Cumhuriyet Halk Partisi Boğazlıyan Belediye Başkan Adayı Ali Ayık’ın seçim irtibat merkezi düzenlenen törenle açıldı.

CHP’den görkemli açılış

SİM’in açılışını CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, CHP Yozgat  Milletvekili Ali Keven, Çankaya Belediye Başkanı ve Adayı Alper Taşdelen, CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar yaptı.

SARI KART GÖSTERİN

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, 31 Mart’ta ki seçimlerin çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Keven, “31 Mart’ta bu iktidarı uyarmak, bir sarı kart göstermek lazım. Hepiniz sandıklarına ve oyunuza sahip çıkın. Bu kez milli iradeyi çaldırmayacağız” diye konuştu.

ÇANKAYA BELEDEYİSİNİN HİZMETİNİ GÖRÜN

Çankaya Belediye Başkanı ve Adayı Alper Taşdelen, iktidar partisinin yıllardır Boğazlıyan’a hizmet getirmediğini belirterek, “Boğazlıyan’ı CHP’ye verin. Bir Çankaya Belediyesi Boğazlıyan’a nasıl hizmet getiriyor görün” dedi.

Taşdelen, “31 Mart’ta şuna karar vereceksiniz. Boğazlıyan’ı halkı için çalışan, halkını düşünen, Belediyenin kaynaklarını halkına harcayan, sizin kardeşiniz olan Ali Ayık’ı mı seçeceksiniz. Yoksa yıllardan bu yana hizmet, iş, aş konusunda eksik kaldığınız gibi gene aynı düzen devam mı edecek. Bun karar vereceksiniz. Biz şunu söylüyoruz. Artık böyle gelmiş, böyle gitmesin. Size kardeş, evlat, ağabey olacak Ali Ayık Belediye Başkanı olsun. ” dedi.

 

 

14 Mart 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 1022 kez okundu

YORUMLAR

1 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Nuri Yılmaz

Boğazlıyan Sizin döneminizide iyi bilir pislikten çamurdan geçinmiyordu, en azından bu dönem de ilçeye benzedi adayınızın yaptığı evler dökülmeye başladı o mu yönetecek ?