Yozgat Çamlık Tv

OYNANAN FUTBOLU BEĞENMEDİM

​Yozgatspor 1959 FK teknik direktörü İbrahim Baş, futbolcuların şampiyonluğu elde ettik rahatlığı içerisinde oynadıkları futbolu beğenmediğini söyledi.

OYNANAN FUTBOLU BEĞENMEDİM

BU MAÇ PRESTİJ MAÇIYDI

Baş yaptığı açıklamada, “Bu takım şampiyon. Yense de yenilse de şampiyondu. Ama prestij maçıydı. Açıkçası çocukların oynadığı futbolu beğenmedim. Şampiyon olacak takım prestijini sahaya daha iyi yansıtması gerekirdi” dedi.

HERKES KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERECEK

Herkesin biraz kendine biraz daha çeki düzen vermesi gerektiğini belirten Baş, “çünkü bu maçlar bizi finalde iyi bir takım olmayı gösterecek. Kendimizi biraz daha geliştirebilmemiz için finalde çok daha detaylı çok daha iyi bir takım olmayı göstermemiz gereken maçtı. O yüzden tabi 1-0 yendik. 1/0’da 5-0’da 3 puan ama biraz daha kendimize çeki düzen vermemiz gerekiyor" dedi.

ŞAMPİYON OLMA RAHATLIĞI VAR

Baş, "Buradan şu sonuç çıkıyor. Taraftar da daha önce söylediğim gibi nasıl olsa şampiyonluğu elde ettik rahatlığı içerisinde, futbolcular da bir rahatlık içerisinde. Herkes bir rahatlık içerisinde ama final bu kadar rahat bir tablo ile bitmez. Bunu herkesin bilmesi gerekiyor. Yaşayan biri olarak söylemek istiyorum ki final bambaşka bir şey. Herkesin biraz daha bu işi ciddi anlamda ele alması gerekiyor. Bu sözüm herkese” diye konuştu.

14 Nisan 2019 Pazar tarihinde eklendi ve 481 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız