Yozgat Çamlık Tv

NEZiH DöNEMiN iLK TOPLANTISI

"Akdağmadeni Belediye Başkanı Yalçın meclis toplantısında ülkenin geleceğine yönelik projelerinden de bahsetti"

NEZiH DöNEMiN  iLK TOPLANTISI

Mahalli idareler seçimlerinin sona ermesinin ardından Akdağmadeni Belediyesi’nde ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın başkanlığında  toplanan Akdağmadeni Belediye meclisinde, meclis gündeminde yer alan komisyonların seçimleri kapalı zarf usulüyle yapıldı.
HERKESİN BAŞKANI 
Yeni dönemin hayırlar getirmesi temennisinde bulunan ve parti rozetini bir kenara bıraktıklarını dile getiren Başkan Yalçın, “Mevla hizmet süremiz boyunca bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. İnşallah görev süremiz boyunca burada fikirler tartışılacak, hakikatler ortaya çıkacak ve bu sayede memleketimize en güzel hizmetleri hep birlikte yapacağız.31 Mart akşamından sonra parti rozetimizi bir kenara bıraktık ve görüşü her ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızın belediye başkanı olarak siz değerli meclis üyelerimle göreve başladık. Bundan sonraki süreçte tüm meclis üyesi adaylarımızla ortak paydamız Akdağmadeni’dir. İlçemize yapmayı planladığımız projelerimizle Akdağmadeni’mizi daima ileriye taşıyarak durmak bilmeden çalışacağız. Toplantımızın bizlere ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’’ dedi.
GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Yeni dönemin ilk meclis toplantısında meclis organlarının seçimi de gerçekleştirildi. Yapılan gizli oylama sonucunda Birinci Başkanvekilliği, İkinci Başkanvekilliği, divan kâtiplikleri ve Encümen üyelikleri seçimi yapıldı. Ayrıca farklı komisyonlarda görev yapacak meclis üyesi adaylarının da seçimi gizli oylamayla belirlendi.

 

15 Nisan 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 275 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız