Yozgat Çamlık Tv

YOZGAT LEZZET DURAĞI SOSYAL HAYATIN DA iÇiNDE

Sahipliğini İşadamı Zafer Özışık’ın yaptığı ‘Şehrin lezzet durağı Zafer Türk Mutfağı’, sadece damaklara lezzet restorancılıkta kalite sunmuyor gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerle farkındalık da oluşturuyor. Özel gün ve haftaların aranan yüzü olan Zafer Türk Mutfağı, hayırlı etkinliklerinin de isimsiz kahramanı oldu.

YOZGAT LEZZET DURAĞI SOSYAL  HAYATIN DA iÇiNDE

Yozgat Zafer Türk Mutfağı 5 Nisan Avukatlar Günü, 10 Nisan Polis Haftası’nı en anlamlı şekilde kutlayarak yine gönüllerde taht kurdu. 
Çamlık Gazetesi’nin de katıldığı kutlama ziyaretleri anlamlı mesajların verildiği programlara dönüştü.
BARO’YA ANLAMLI ZİYARET
Yozgat Zafer Türk Mutfağı sahibi Zafer Özışık’ın, Yozgat’a ve Yozgatlıya olan sevgisi sahibi olduğu kurumların faaliyetleri ile de kendini gösteriyor. 
Zafer Türk Mutfağı Müdür Muhammet Ekinci, Avukatlar Günü’nde Baro Başkanı Mehmet Şimşek’i makamında ziyaret ederek günlerini kutladı.Avukatların Türk adaletinin temel taşı olduğunu söyleyen Ekinci, meslek hayatlarında başarı temenni etti. Baro Başkanı Avukat Mehmet Şimşek de nazik ziyaretten ötürü teşekkür etti.
POLİSLERİ DE 
UNUTMADILAR

Zafer Türk Mutfağı, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla emniyet mensuplarını da ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu başta olmak üzere tüm birim müdürlerini makamlarında ziyaret eden Zafer Türk Mutfağı Müdürü Muhammet Emin Ekinci ve Çamlık Gazetesi Yazıişleri Müdürü Tarık Yılmaz, Çevik Kuvvet, Bölge Trafik Tescil Şube Müdürlüğü, trafik istasyonları, yollarda görevli trafik polisleri, kamu kurumlarında görevli polis noktalarındaki polisleri ziyaret etti.Ziyaretler renkli görüntülere de sahne oldu. Her zaman Türk Polisi ve askerinin yanında olduğunun mesajını veren Zafer Türk Mutfağı, bir kez daha restorancılığın Yozgat özelinde sosyal sorumluluk projesine de dönüşebileceğini de göstermiş oldu.

 

15 Nisan 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 240 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız