Yozgat Çamlık Tv

Yozgat'ta Destekleme ve Yetiştirme Kursları Denetlendi

Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Destekleme ve Yetiştirme Kursları İl Genelinde Denetlendi.

Yozgat'ta Destekleme ve Yetiştirme Kursları Denetlendi

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının ortamları ,belirlenen hedeflere yönelik çalışmaların gerçekleşme durumu ,öğrenci katılımı ve memnuniyet durumlarının tespiti nedeniyle , İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI ,Müdür Yardımcıları ,Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri tarafından hafta sonu okulları ziyaret edip , devam eden kurslarda görevli öğretmen ve kurslara devam eden öğrencilerle görüşülerek sınıf ziyaretleri gerçekleştirildi.

Müdürlük yöneticileri tarafından gözlemler yapılıp Destekleme ve Yetiştirme Kurslarındaki çalışmalar hakkında bilgiler alındı.

Kurslarda özellikle elde edilemeyen kazanımların tespit edilip, öğrencilerin ağırlıklı olarak eksik olduğu konular göz ününde bulundurularak Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında işlenen derslerin içeriğinin bu konulara göre belirlenmesi gerektiği dile getirildi.

Yetkililer "Yakın zamanda sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diler ,kurslarda gerekli hassasiyeti gösteren okul yöneticilerine ve öğretmenlerinee teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

 

15 Nisan 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 285 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız