AKDAĞ BELEDİYESİNDEN ACİL MÜDAHELE…

Akdağmadeni Belediyesi ilçe hastanesinin acil servis girişinde düzenleme çalışmasına başladı, belediye başkanı Nezih Yalçın, acile gidecek vatandaşların alternatif güzergahı kullanmasını isterken, verilen rahatsızlıktan dolayı da özür diledi.

AKDAĞ BELEDİYESİNDEN ACİL MÜDAHELE…

Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde belediye çalışmaları mevsim şartlarının iyileşmesi ile birlikte başladı. Belediye ekiplerinin yol çalışmaları kapsamında ilk güzergahlarından bir tanesi Meslek Yüksek Okulu güzergahından Devlet Hastanesi girişine kadar olan bölüm oldu.
Belediye Başkanı Nezih Yalçın, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Meslek Yüksek Okulu alt tarafından Devlet Hastanesi acil girişine kadar devam eden yolda düzenleme çalışmalarımız başladı. Hastane acil tarafından çıkarak ilçe merkezine gelmek isteyen vatandaşlarımız Malatya yolunda bulunan dönen kavşakta tehlikelerle karşılaşıyorlardı. Belediyemizin yapmış olduğu planlama doğrultusunda hastane acil tarafına giden yol Malatya yolunda bulunan dönel kavşağa bağlanacaktır. Çalışma tamamlandıktan sonra vatandaşlarımız ters şeride girmek zorunda kalmayacak ve trafik olağan akışında devam edecektir. Çalışmalar süresince Hastane acil bölümüne gidecek olan vatandaşlarımızın alternatif yolları kullanmaları gerekmektedir. Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” dedi.

13 Mayıs 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 925 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız