İftar Sonrası Tiyatro

Ülkü Ocakları tarafından iftar sonrasında Namık Kemal’in ölümsüz eseri Vatan Yahut Silistre oyunu sahnelendi.

İftar Sonrası Tiyatro

Ülkü Ocakları Başkanı Turan Karakuş, “Gençlerimize, bu vatani duyguları aşılamak için, Namık Kemal’in ölümsüz eseri Vatan Yahut Silistre adlı tiyatromuzu Yozgat Ülkü Ocakları olarak sahneledik” ifadelerine yer verdi.

Ülkü Ocakları tarafından iftar sonrasında Namık Kemal’in ölümsüz eseri Vatan Yahut Silistre oyunu sahnelendi. Ülkü Ocakları Başkanı Turan Karakuş, “Gençlerimize, bu vatani duyguları aşılamak için, Namık Kemal’in ölümsüz eseri Vatan Yahut Silistre adlı tiyatromuzu Yozgat Ülkü Ocakları olarak sahneledik” ifadelerine yer verdi.

Furkan Atasever de milli ve manevi değerleri pekiştirmek için tiyatro oyununu sahnelediklerini kaydetti. Daha sonra Yozgat Ülkü Ocakları olarak tüm Yozgat’ın karşısına çıkacaklarını dile getiren Atasever, “Vatan konusunda bilinçlendirici, manevi ve milli duyguları pekiştirici eserler sahnelemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Muhammed Kadir Akça da ,Yozgat Ülkü Ocakları Eğitim Vakfı Olarak,Namık Kemalin Ölümsüz eseri Vatan Yahut Silistre’yi,Yozgat ilk Halk kütüphanesinde  sahnelemekten büyük şeref duyduklarını ve en yakın zamanda tüm Yozgatlıları bu güzel eseri sahnede izlemeye davet edeceklerini söyledi. Akça, bu tarz etkinlikleri devam ettireceklerini ifade etti.

30 Mayıs 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 767 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız