Bozok’ta Bayramlaşma

Yozgat Bozok Üniversitesi’nde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramımünasebetiyle Bozok Üniversitesi nizamiye girişinde bulunan büyük havuzçevresinde Akademik ve İdari personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bozok’ta Bayramlaşma

Yozgat Bozok Üniversitesi’nde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramımünasebetiyle Bozok Üniversitesi nizamiye girişinde bulunan büyük havuzçevresinde Akademik ve İdari personelin katılımıyla gerçekleştirildi.Akademik ve İdari Personelin birlik ve beraberliğinin güçlenmesi ve ortakmanevi duyguların paylaşılmasına vesile olan bayramlaşma törenine Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın, GenelSekreter Vekili Doç. Dr. Mahmut Kılıç, Fakülte Dekanları, Akademik ve İdariPersonel katıldı.

Bayramlaşma töreninde tek tek, her personelin bayramını kutlayan RektörProf. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak birlik veberaberlik içerisinde nice bayramlar geçirilmesi dileklerinde bulundu. Karadağ: “Bayramlar paylaşıldıkça çoğalan sevinçlerdir.Eşi, dostu, hatırlamak içindir bayramlar. Bizi biz yapan değerleri geleceğetaşımak, güzel olanı yaşamak ve yaşatmak içindir bayramlar. Bizleri bu özelgünde yalnız bırakmayan bayramlaşma törenimize katılan değerli çalışmaarkadaşlarıma teşekkür ediyor; Ramazan Bayramı’nın milletimize ve İslamalemine güzellikler getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

10 Haziran 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 767 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız