‘Köyümü ve Yozgat’ı çok seviyorum’

Antalyaspor’un milli yıldızı Mevlüt Erdinç, tatilini memleketi Yozgat’ta geçiriyor.

‘Köyümü ve Yozgat’ı çok seviyorum’

Erdinç, köyünü ve Yozgat’ı çok sevdiğini belirterek, fırsat buldukça akraba ziyareti yaptığını söyledi.

Milli futbolcu Mevlüt Erdinç, Yozgat’ın yöresel lezzetlerini sunan Zafer Türk Mutfağının misafiri oldu.

Akşam yemeğini annesi ile birlikte Zafer Türk Mutfağında yiyen Mevlüt Erdinç, burada lokanta sahibi Zafer Özışık ile bir süre sohbet etti.

ÇOK SEVİYORUM

Her yıl Yozgat’a geldiğini vurgulayan Mevlüt Erdinç, “Yozgatlıyım. Her sene böyle köyümü ve akrabalarımı ziyaret ederim. Bugün annem ile geldim. Her zaman Yozgat’a geliyorum mutluyum. Köyümü ve Yozgat’ı seviyorum. Yurt dışında doğmama rağmen her zaman buralara geliyorum.

Her yıl geliyorum. İlgi çok iyi. Akrabalarımdan ve tanıyanlardan sevgi hissediyorum. Çok güzel. Burada olmayı çok seviyorum. Annemle gelerek bugün yemek yiyoruz. Buradan da köyümüze gideceğiz” dedi.

GURUR DUYUYORUZ

Antalyaspor’un başarılı oyuncusu Mevlüt Erdinç’i Zafer Türk Mutfağında ağırlayan Zafer Özışık ise, milli oyuncu ile gurur duyduklarını söyledi.

Özışık, “Mevlüt kardeşimiz çok mütevazi bir kişilik, memleket sevdalısı. Her fırsatta Yozgat’ı, Yozgatlıları ziyaret eden değerli bir oyuncumuz. Onun başarısı bizleri hep gururlandırıyor. Kendisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

 

 

12 Haziran 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 806 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız