SMMMO Genel Kurul´a gidiyor

Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası hafta sonu genel kurula gidiyor.

SMMMO Genel Kurul´a gidiyor

Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’na Ahmet Bulut yeniden aday olduğunu belirterek hafta sonu 15-16 Haziran 2019’da yapılacak genel kurulda yeniden göreve talip olduğunu söyledi.

Tüm meslek mensuplarını kongreye davet eden Bulut,“3 yıllık görev süresi boyunca yönetimde eşitlik, denetimde şeffaflık ve disiplinde adalet ilkelerinden asla taviz vermedik. Görevimiz boyunca her üyemize eşit mesafede davranarak karşılaştığımız konu ve olayları kişiselleştirmeden objektif bir şekilde çözüme kavuşturduk. Meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak adına bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladık. 3 yıl boyunca tüm kurullarımız, komisyonlarımız ile tam bir uyum içinde çalıştık. Yönetim kurulu olarak üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları yerine getirmenin mutluluğu,ile odamızı ve meslektaşlarımızı hem ilimizde hem de ülke genelinde en üst düzeyde temsil etmenin huzuru içerisindeyiz” dedi.

Bulut, “Yaptığımız Yönetim Kurulu toplantısı ile Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 23. seçimli olağan genel kurul toplantısının 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 14:00 de, seçimlerin ise 16 Haziran 2019 Pazar günü oda binasında yapılacak, oy verme işleminin 16 Haziran 2019 günü saat 09:00 başlayıp 17:00 sona erecektir. Genel kurulumuza ve oy verme işlemine tüm meslektaşlarımın katılmalarını bekleriz. Ekip arkadaşlarımla beraber geçmiş dönemde olduğu gibi meslek mensupları arasında hiçbir ayrım yapmadan dürüstlük, açıklık ve saydamlık ilkelerinden taviz vermeden yerine getireceğimiz inancındayım. Bütün meslektaşlarımızın sorunlarını, gelen talep ve beklentiler doğrultusunda çözüm üretmek için bütün gayretimizle çalışacağız.Hep beraber birlikte elele vererek, mesleğimizi hak ettiği yerlere taşımak, gelecek endişesi duymadan daha güzel daha aydınlık günlere birlikte kenetlenmiş olarak yürüyeceğiz.Bu amaçla  daha iyi hizmet vermek amacı ile Oda Yönetimine yeniden aday olduğumu beyan eder, tüm meslektaşlarımızın mesleğimizin hak ettiği değere ulaşması için desteğini bekler saygılar sunarım. Biz bir muhasebe ailesiyizbizler rakip değil meslektaş, rekabet değil dayanışma içerisinde Birlik, Beraberlik ile gerçekleştireceğimiz Olağan Genel Kurulumuzun ülkemize, mesleğimize ve meslek mensuplarımıza hayırlı olmasını dilerim.Biz birlikte güçlüyüz” diye konuştu.

 

12 Haziran 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 770 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız