Yozgatlıları davet etti

​İYİ Parti Yozgat Kurucu İl Başkanı Metin Özışık, Yozgatlıları İYİ Parti çatısı altında buluşmaya davet etti.

Yozgatlıları davet etti

Özışık, “Ortak paydası Yozgat ve Türkiye olan herkesi İYİ Parti'nin kurucu il başkanı olarak İYİ Parti'ye davet ediyorum” dedi.

Parti İl binasında İstanbul seçim sonuçlarını değerlendiren Metin Özışık, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti.

Özışık, İstanbul seçimlerinin kazanılmasında İYİ partinin katkısının büyük olduğuna dikkat çekti.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Yozgatlıları İYİ Parti çatısı altına davet eden Metin Özışık, “Ortak paydası Yozgat ve Türkiye olan herkesi selamlıyorum. Ortak paydası Yozgat ve Türkiye olan herkesi İYİ Parti'nin kurucu il başkanı olarak İYİ Parti'ye davet ediyorum. İstanbul seçiminin kazanılmasında ki en büyük pay İYİ Parti'ye aittir. Bizimle yürüyenlerin yanında yürümek isteyip de iktidardan çekinen büyük bir kitle var. Herkesi buraya bekliyoruz. En güçlü silah fikir, en güçlü fikir Türk Milliyetçiliğidir. Bu genel başkanımızın sözüdür. Bu felsefeyi savunan ve bu felsefe ile siyaset yapmak isteyen herkese kapımız açıktır. Seni alacağım İstanbul diyerek yola çıkan genel başkanımızı da arkadaşlarım adına kutluyorum” diye konuştu.

YANINDA OLURUM

‘Yeniden İl Başkanı olacak mısınız?’ sorusuna cevap veren Metin Özışık, “2020 Mart ayında kongremiz olacak. Yönetimimizde çok kıymetli arkadaşlarımız var. Bu partinin kurucu il başkanıyım ben. Bu parti benim çocuğum gibi. Aday olmak isteyenler gelirler. Benden daha iyi bu işi yapacağını düşündüğüm arkadaşımın yanında olurum. Ben İYİ Partiliyim. Cenab-ı Allah'ın takdiri ile böylede kalmak isterim. Partimizin her biriminin yanında olurum. Partimiz nasıl daha büyürse ben orada olurum. İl Başkanı tekrar olmam önemli değil. Sokağa çıkıp 100 kişiye sorulsa 99 kişi yine benim adımı söyler” şeklinde konuştu.

 

26 Haziran 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 693 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız