Eğitimciler Toplandı

Saraykent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçe genelinde görev yapan eğitim kurumu yöneticileri ile eğitim ve öğretim döneminin son toplantısını yaptı.

Eğitimciler Toplandı

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen değerlendirme toplantısı yoğun gündem maddeleri ile oturuma başladı. Toplantıya başkanlık yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hidayet Ceylan, açılış konuşmasını yaptı. İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürleri Orhan Ergün Çağlıyan ve Yasin Gürsoy kendi görev alanları ile alakalı duyuru ve açıklamalarını yaptı.

LGS sınav sonuçlarının okul okul değerlendirildiği toplantıda Şehit Beytullah Yeşilay İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Hatice Kapan'ın sorulan tüm soruları doğru olarak cevaplayıp Türkiye birincileri arasına girmesi toplantıya damgayı vurdu. Eğitim ve öğretimin değerlendirilmesinin ardından bir sonraki eğitim ve öğretim dönemine hazırlık yapmak üzere okul ve kurumların fiziki durumları, bakım ve onarım ihtiyaçları kapsamlı olarak masaya yatırıldı. İl dışı ve il içi atama yolu ile tayini çıkan öğretmenlerin unutulmadığı toplantıda eğitim kurumu yöneticileri, tayini çıkan tüm öğretmenlere dilek ve temennilerini okul müdürleri vasıtası ile ilettiler.

  Toplantı bitiminde birlik ve beraberlik kavramının önemine dikkat çeken Ceylan, şunları kaydetti; “Hiçbir başarı yoktur ki ekip ruhundan bağımsız olsun. Saraykent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak genç ve dinamik bir kadro ile çalışabilmekten dolayı çok mutluyuz. Eğitim ve öğretim döneminin son toplantısında genel bir değerlendirme yaptık. İnşallah bir sonraki eğitim ve öğretim döneminde burada aldığımız kararlar çerçevesinde daha güzel çalışmalara imza atarız. Bugün itibari ile tayini çıkan tüm öğretmen ve yönetici arkadaşlara bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Yolları açık olsun.”

28 Haziran 2019 Cuma tarihinde eklendi ve 1160 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız