“Ozondan fayda görebilirler”

Dr. Tuğba Akşan, özellikle diyabet, tansiyon, kalp ve damar hastalıklarında, kemoterapi gören hastaların kemoterapi sonrası enfeksiyona yatkınlıklarıile halsiz kalmalarını giderme konusunda uygulanan Ozon Tedavisi hakkında bilgi verdi.

Akşan, 13 yıldır hekim olarak çalıştığını, 5 yıldır da geleneksel ve tıp alanında eğitim aldığını kaydetti. Atalay İş Merkezi’nde faaliyet gösterdiğini anlatan Akşan, “Ozon tedavisinin hiçbir yan etkisi yok. Uygulama anında yaptığımız ters işlem ya da profesyonel kişiler tarafından yapılmazsa çok minimal düzeyde yan etkiler oluşabiliyor.  Yoksa ozon gazımızın sizin vücudunuza verildiğinde her hangi bir yan etki oluşturması söz konusu değildir. Her yaşta uygulanabilecek bir tedavidir. Kan ile yapılan işlem en fazla 20- 25 dakika sürmektedir” diye konuştu.

Ozon tedavisinin uygulanması hakkında da bilgi veren Akşan, “ Şuanda uyguladığımız tedavi ozon tedavisi. Ozon tedavisi saf oksijenin jeneratör sayesinde ozona dönüşmesiylekendi kanına veriyoruz. Kendi kanına verdikten sonra tekrar size enjekte ediyoruz. Bunun sayesinde vücudunuza fazladan oksijen girdiği için kendinizi daha  zinde hissediyorsunuz. Aynı zamanda ozon gazı özelliği nedeniyle antioksijen sistem, modüler sistemimizi düzenlenip kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Bağışık sistemi düşük kişilerde uyguladığımızda bağışıklık sisteminizi düzenleyip bu konuda daha az enfeksiyon geçirmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda çok sık alerji atakları geçiren, astım, nefes daralması geçiren kişilerin de sisteminde sorun olduğugözlemlenmiş bunu da ozon tedavisi sayesinde düzenleyebiliyoruz” ifadelerine yer verdi. 

 

12 Temmuz 2019 Cuma tarihinde eklendi ve 1767 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız