Erken kayıt avantajları

​Bil Koleji, Yozgat merkezde kayıtlarını erken kayıt avantajıyla sürdürüyor.

Erken kayıt avantajları

Anaokulu, ortaokul, Anadolu Lisesi, fen ve teknoloji liseleri ile Yozgat’ta eğitim çalışmalarına başladıklarını dile getiren “Yozgat Başarı” eğitim gurubunun yöneticisi ve Yozgat Bil Koleji Okulları Genel Müdürü Recai Kapusuzoğlu,Bil Kolejinin Yozgat’ta İstanbul Özel Aydın Üniversitesinin Akademik kadrosunun rehberlik desteğiyle eğitim kalitesinin gelişimine katkı sağlayacağını belirtti.

“Köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe”sloganı ile Türkiye’nin 7 bölgesinde hizmet sunan ve bir “Dünya okulu” olarak tanınan Bil Koleji,2019-2020 eğitim öğretim yılına hazırlanıyor. Kapusuzoğlu, Delta Başarı Dershanesi  adıyla Yozgat’ta 1990 yılında faaliyete başladıklarını kaydederek, “Yozgat Bil Koleji’nin çekirdek kadrosu olarak 1990 yılında Delta Başarı Dershanesi adıyla ilimizde özel öğretimin öncülüğünü yapmaya başlamıştık. 2002’de İsmini Final Dergisi Dershaneleri olarak değiştirdik. Bu dershanemiz 2014 yılına kadar da Yozgat’ta üniversiteye hazırlanan gençlerin tercihi olmuştu. 24 yıllık dershanecilik sürecinde binlerce öğrenciyi üniversiteli yapmakla kalmadık bu öğrencileri dershane adı altında faaliyet gösteren bölücü, yıkıcı, istismarcı kişi ve kurumların tuzağına düşmekten de korumuştuk” dedi. 


BİRÇOK ALANDA FAALİYET GÖSTERİYOR

Başarı Eğitim Kurumları olarak özel öğretimin birçok alanında faaliyet yürüttüklerini dile getiren Kapusuzoğlu, “2015’te dershanelerin dönüşümü sürecinde ilk ismimiz olan Delta Başarı’ya dönüş yaptık. Başarı Temel Lisesi ve Delta Başarı KPSS Kursu olarak eğitim faaliyetlerimize devam ettik. 2016’da Yeşilyurt Özel Öğretim Kursunu, Yedi İklim KPSS kursunu açtık. 2018’de Başarı Çocuk (Kreş, Gündüz Bakımevi, Çocuk Kulübü) faaliyete başladı. Bu yıl ise temel liselerin son yılı olduğu için temel lise faaliyetine son vererek Bil Ortaokulu, Anadolu Lisesi ve Fen ve Teknoloji lisesini açtık. Markalaşmanın, büyük eğitim kurumlarıyla işbirliğinin gereğine inandığımız için Bil Okullarıyla bir işbirliği protokolü imzalayarak okullaşma sürecini Bil Okullarının Yozgat şubesi olarak yürütme kararı aldık” diye konuştu.

30 YILLIK TECRÜBE

Başarı Eğitim Kurumlarının 30 yıllık tecrübeye sahip olduğuna değinen Kapusuzoğlu, şunları söyledi; “ 30 yıllık tecrübesi, nitelik ve nicelik yönünden çok üst seviyede bir öğretmen kadrosuyla Yozgat halkının gönlünde saygın bir yer edinmiştir. Bundan sonraki eğitim faaliyetlerimizde Bil Okullarının eğitim modelini uygulamakla kalmayacağız Özel İstanbul Aydın Üniversitesinin akademik kadrosunun desteğini de almış olacağız. Yıl içerisinde Aydın Üniversitesi akademisyenleri öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize yönelik rehberlik çalışmaları için sık sık ilimizi ziyaret edecekler. Okulumuzdan mezun olacak olan tüm öğrenciler, İstanbul Aydın Üniversitesinde 50 burslu okuma imkanına sahip olacaklar. Tümüyle burslu öğrenci alan (25, 50,75) Kıbrıs İlim Üniversitesi ise bizim mezunlarımıza +5 burs imkanı sağlayacak.”

30 Temmuz 2019 Salı tarihinde eklendi ve 679 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız