KAMP ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktör Fatih Kavlak önderliğinde Afyon'da yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

KAMP ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktör Fatih Kavlak önderliğinde Afyon'da yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Afyon kampında yapılan antrenmanlar öncesinde toplantı yaparak futbolcularına yapmaları gerekenler ve performansları hakkında bilgi veren Kavlak, Yozgatspor'u en iyi şekilde temsil etmeleri için futbolcularını sık sık uyarıyor.

Öte yandan Afyon kampını günde çift idmanla geçiren kırmızı siyahlı ekipte oyuncuların antrenmanlarda gösterdiği performans gözlerden kaçmıyor. Kamp süreci boyunca yapılacak hazırlık karşılaşmaları sonrasında teknik heyetin eksik gördüğü mevkileri yönetime bir rapor halinde sunması ve gerekirse takıma transfer yapılması da gündemde. Kırmızı siyahlı ekip kamp dönemindeki ilk hazırlık karşılaşmasını da 2 Ağustos Cuma günü TFF 3 Lig 2. grupta mücadele edecek olan İzmir temsilcisi Karşıyaka ile yapacak.

31 Temmuz 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 619 kez okundu

YORUMLAR

1 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Hayal Denizi

Öncelikle 2019/2020 sezonunun Türk futbolu için hayırlı olsun!! Teknik Direktör Fatih Kavlak ve ekibine ve genç oyuncular, gökteki yıldızlar kadar parlak bir gelecek ve istikbal dilerim. Anadolu'nun 5000 yıllık sessiz şehri Yozgat'ın bağrında yeşeren Yozgatspor 1959 Fk'nın, futbol dünyasında başarılı bir sezon geçirmesi en büyük arzumuz. Rast gele diyorum. yıl geçirmesidir