Lige hazır

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygunluk raporu verilmeyen Bozok Şehir Stadyumunun eksiklikleri giderildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yozgat Belediyesi ekipleri stadyumun lige yetişmesi için kısa sürede belirlenen eksiklikleri tamamladı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygunluk raporu verilmeyen Bozok Şehir Stadyumunun eksiklikleri giderildi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yozgat Belediyesi ekipleri stadyumun lige yetişmesi için kısa sürede belirlenen eksiklikleri tamamladı.
TFF yetkililerinin yaptığı inceleme sonrasında belirlediği 26 maddelik eksik listesi, tek tek giderilerek stadyum lige hazır hale getirildi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yozgat Belediyesi ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarda stadyumdaki protokol tribünü ile kapalı tribün koltukları numaralandırıldı.
Kale arkalarında bulunan tribünlerle maraton tribününün kırık koltukları yenilendi.
Soyunma odasındaki eksiklikler giderildi.  
Öte yandan eksikliklerin tamamlanması ile birlikte uygunluk raporu için Türkiye Futbol Federasyonuna tekrar başvuru yapılacak. Federasyon yetkilileri gelerek Bozok Şehir Stadyumunda yeniden inceleme yapacak.
TFF yetkililerinin yapacağı  inceleme sonrasında stadyuma uygunluk raporu vereceği öngörülüyor.
TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK’nın ligin ilk haftasında kendi evinde konuk edeceği Osmaniyespor maçının Bozok Şehir Stadyumunda oynayacak.

5 Ağustos 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 379 kez okundu

YORUMLAR

2 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Kys

26 maddelik eksikler nelerdi? leş tuvaletler yapıldı mı?

Serdar kaplan

ÇAMURA YATMAYIN! Söz verdiniz yeni stadyumumuzu YAPIN!!! Yozgatın değerli basını olarakta Çamlık Gazetesi bu işin peşini bırmayın.