TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ

İYİ Parti Yozgat İl Başkanlığı tanışma toplantısı düzenledi.

TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Geçtiğimiz ay İl Başkanlığı görevine atanan Seyfi Bayrak, yeniden oluşturulan yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek tanışma toplantısı düzenledi.

Sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

İYİ Parti İl Başkanı Seyfi Bayrak, partinin zor bir dönemde kurulduğunu söyledi.

İktidar partisinin tek korkulu rüyasının İyi Parti olduğunu ifade eden Seyfi Bayrak,  “Türkiye’nin Milli Birlik-Hukuk Devleti, Parlamenter Demokrasi ve sürdürülebilir kalkınma mücadelesinin partisi olan İyi Parti Yozgat İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği için sizleri en içten şekilde tebrik ederim. Hayırlı olsun. Türkiye’nin demokratik anayasasının otoriter bir baskı rejimi tarafından tasfiye edildiği, keyfi bir tek adam rejiminin kurulduğu bir dönemde İyi Parti İl Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurlu Üyeliği görevi hiç kolay bir görev olmayacaktır. Demokrasinin ayaklar altına alındığı, maddi ve manevi baskılara maruz kaldığımız bir dönemde İyi Parti’nin İl Yönetimi görevini icra etmek her türlü takdire şayan cesaretimizin bir göstergesidir. Türk Milleti’ni mutlu, Türk Devletini güçlü kılmanın mücadelesinin yolu olanbu yolda sizinle birlikte yürümekten gurur duyuyorum. Hali hazırda Saray ve Hanedanının tek korkulu rüyası İyi Parti’dir. İyi Parti kurulduğu günden bu yana Türk Demokrasi tarihi boyunca en ağır baskılara maruz kalmış partidir. Bu baskılara rağmen partimiz kuruluşundan 7 ay sonra girdiği seçimlerde 5 milyon seçmenimizin-vatandaşımızın oyunu alarak yüzde 10 gibi bir seçmen desteğiyle TBMM’ye girmiştir. Bugün itibariyle partimiz henüz 2 yaşını doldurmak üzeredir” dedi.

SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

İletişim, üye çalışmaları ve ziyaret konularının önemine vurgu yapan İl Başkanı Seyfi Bayrak, “Sahada-sokakta-çarşıda-pazarda insanımızın içinde olmayan bir partinin başarı sağlaması mümkün değildir. Bu sebeple; Ev ziyaretleri, kahve köy ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları ve yerel medya ziyaretleri,  muhtar ziyaretleri, düğün kutlamaları ve bebek sahibi olanların tebrik edilmesi, karne zamanı iyi karne alan öğrencilere tebrik mektubu yazılması, cenazelerde başsağlığı ziyaretleri, gazi ve şehit ailelerimizin ziyaretlerimizi aksatmadan sürdüreceğiz. Sosyal medya ve basın aracılığıyla Yozgat’ımızın yerel sorunlarını gündeme taşımak gibi faaliyetlerimizi sürekli bir şekilde bir düzen içinde gerçekleştirmemiz, sahada var olmamız açısından çok önemlidir. Sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı bırakmayacağız” diye konuştu.

 

6 Ağustos 2019 Salı tarihinde eklendi ve 627 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız