Clup İçsel İksir Beslenme Merkezi Açıldı

​Lise Caddesi Vali Konağı yanında sağlıklı yaşam ve beslenme merkezi açıldı.

Clup İçsel İksir Beslenme Merkezi Açıldı

Kilo almaya ve kilo vermeye yardımcı olan, ciltteki siğil, sivilce, siyah nokta gibi kusurları yok eden ürünleri ile dünyada ve Türkiye'de ilgi gören Herbalife Yozgat’ta hizmete açıldı.

Açılışa eski Belediye Başkanı ve Yozgatspor1959 FK Başkanı kazım Arslan, Gimat Mağazalar Zinciri Sahibi Zafer Özışık ve davetliler katıldı.

İşletme sahibi Reyhan Eroğlu Öngel, “Clup İçsel İksir Beslenme” merkezini açtığını söyledi.

Öngel, “bilindiği gibi kahvaltı günün en önemli öğünü. Benim misyonum insanların yeterli sıvı alımını sağlayarak gerekli besin maddelerini vücutlarına vererek güne zinde ve hazır başlamalarını sağlamaktır. Bunu yapmak için gıda takviyelerimizden yardım alıyoruz” dedi.

Bu kulüpte sosyal bir ortamda eğlenceli, mutlu aktif bir yaşam sürme fırsatı sunulacağını belirten Öngel, “Yozgat halkına düşük kalorili, protein ağırlıklı öğün yerine geçen kilo kontrolüne yardımcı olan ürünlerimizle hizmet vereceğiz. Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz, öğün yerine geçen gıda alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır. Amacımız tüm dünyada ve Türkiye'de ilgi gören bu ürünleri Yozgat’ta vatandaşlarımıza daha sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirme ve bilinçlendirmektir. Dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam için tüm Yozgatlı vatandaşlarımızı yeni yerimize bekliyoruz” diye konuştu.

17 Ağustos 2019 Cumartesi tarihinde eklendi ve 1240 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız