Taraftardan tam not

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK, ilk kez seyircisi ile buluştu. Kırmızı-siyahlı takım Yozgat’ta iki tane hazırlık karşılaşması oynadı.

Taraftardan tam not

Sezon başından yeni bir kadro kuran Yozgatspor’u, taraftarlara sorduk. Takım genel manada beğenen taraftarlar, biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu düşünüyor.

Taraftarların Yozgatspor ile ilgili görüşleri ise şöyle;

Mahmut Canbolat; “Yozgatspor’un Tokatspor’u 2-0 yendiği maçı izledim. Şuan itibariyle çok verimli görmüyorum. Aslında şöyle verimli görmüyorum. Takım iyi ama birkaç eksikliklerimiz var. onlarda tamamlanırsa inşallah iyi olacağını düşünüyorum. İnşallah iyi olur. Zaten tek takımımız var. sahip çıkmamız lazım”

Ahmet Şahin; “Yozgatspor’un hazırlık maçlarını izledim. Bu sene genç bir kadroya sahibiz. Biraz daha takım olmaya ve zamana ihtiyacımız var. inşallah iyi olur. Başarılar diliyorum”

Yasin Ekici; “Yozgatspor’un hazırlık maçlarını izledim. Takımı çok güzel buldum. Geçen yıla göre daha iyi gördüm. Genç, koşan dinamik bir takım. Daha hızlı, daha atik. İnşallah iyi olur”

Asım Uçar; “Takımı iyi buldum.Geçen yıla göre takım daha güzel. Genç oyuncuları beğendim. Güzel işler çıkacaklarına inanıyorum”

 

20 Ağustos 2019 Salı tarihinde eklendi ve 554 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız