Şehit Gökhan Peker Anaokulu ve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Eğitim ve Öğretime Hazır

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İnşaat Emlak Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan eşliğinde 1. TOKİ bölgesine yapılan Şehit Gökhan Peker Anaokulunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördü.

Şehit Gökhan Peker Anaokulu ve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Eğitim ve Öğretime Hazır

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı,  İnşaat Emlak Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan eşliğinde 1. TOKİ bölgesine yapılan Şehit Gökhan Peker Anaokulunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördü.

Okulun 2019/2020 eğitim öğretim döneminde hizmete açılacağını dile getiren Yazıcı öğrenci kayıtlarının alınmaya başladığını dile getirerek okulun yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

2003 yılında kurulan ve 16 yıldır Yozgat Merkez ve il genelindeki okullarda boya, küçük onarım vb. gibi işleri büyük bir özveri ile gerçekleştiren ACİL ONARIM EKİBİ Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin taşınacağı okulda boya ve iç mekân tasarımı yaparak öğrencilerin daha güzel ve ferah bir ortamda eğitim hizmeti almasına yardımcı olarak devlet bütçesine de katkıda bulunacak.

 

20 Ağustos 2019 Salı tarihinde eklendi ve 693 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız