SEHER VAKTİ KARADENİZ’DE

Yozgat seher vakti spor ekibi ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde görüyor.

SEHER VAKTİ KARADENİZ’DE

25 yıl önce sağlıklı yaşama adım atmak için kurulan ve her gün Türkiye’nin ilk milli parkı Çamlık milli parkında sağlıklı yaşama adım atan ekip üyeleri sosyal etkinlik kapsamında Karadeniz ve Doğu Anadolu turuna çıktı.

Çorum, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Batum, Ardahan, Kars, Iğdır, Erzurum, Tunceli Elazığ, Malatya, Kayseri ve Yozgat güzergahını gezecek olan ekip Başçavuşu Osman İçme yönetiminde 14 kişiden oluşan ekip güzergahta bulunan illeri tarihi turistik ve doğal yerleri gezerek yöreleri örf adet mutfak ve geleneklerini tanıma fırsatı buldu.

Daha önce Akdeniz ve Ege turu yapan Seher vakti spor ekibinin bu yılki durağı Karadeniz ve Doğu Anadolu oldu.

Ekip Başçavuşu Osman İçme birlik beraberlik ve kaynaşma içerisinde spor ve sosyal faaliyetlerinin 25 yıldır devam ettiğini belirterek arkadaşlarımız ile birlikte düzenlediğimiz tur ile illerimizi tanıyor gittiğimiz illerde de Yozgat’ımızı tanıtmaya çalışıyoruz” dedi.

 

21 Ağustos 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 799 kez okundu

YORUMLAR

1 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
H.Murat Çelikel

Yaşam tarzınızı tebrik ediyorum değerli hemşerilerim. Son günlerde temelinde anarşi olan kasıtlı orman yangınlarıyla ciğerlerimiz yanıyor. YOZGAT ÇAMLIĞIMIZI GÖZÜMÜZ GİBİ KORUYALIM UYANIK OLALIM YETKİLİLERİ UYARIP UYANIK TUTALIM. Biz Doğa sevenlerin içinde yaşayanların önemli görevi. İyi tatiller diliyorum.