İşletmeleri unutmadı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’ın ziyaret trafiği yoğun bir programla devam ediyor. Bozdağ, ilçe ve beldelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde ticari işletmeleri de ihmal etmedi, çalışmaları ve sorunları hakkında da bilgi aldı.

İşletmeleri unutmadı

Bozdağ’ın ziyaret programı bu kez memleketi Yozgat’ın Boğazlıyan İlçesinde Sırçalı, Yamaçlı, Ovakent Beldesi ve Boğazlıyan Merkez Sivil Toplum kuruluşları oldu. Hemşerileri ile bir araya gelen Bozdağ, yakın ilgi ile karşılandı.

Ziyaretlerinde belediye başkanları ile bir araya gelen Bozdağ, daha sonra sivil toplum kuruluşlarında toplantılara katıldı. Burada STK’ların faaliyetleri hakkında bilgi alan Bozdağ, ilçelerdeki ticari işletmeleri de ihmal etmedi. Boğazlıyan’dan dünyanın farklı ülkelerine bakır ihraç eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Başkanı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, çalışmalarında başarılar diledi.

Bozdağ, ziyaretleri sırasında fotoğraf çektirmek isteyen hemşerilerinin isteğini geri çevirmedi. Bozdağ’a ziyaretleri sırasında İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı yalnız eşlik etti.

21 Ağustos 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 819 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız