GELECEĞİ ADINA UMUTLUYUZ

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Gimat Marketler Grubu Yönetim Kurulu Zafer Özışık’ı ağırladı. Üniversitenin geleceği adına önemli konuların konuşulduğu samimi ziyaret ortamında Karadağ, yaklaşık 23 bin öğrenci ile yeni eğitim yılına hazırlanan üniversitenin geleceği adına ümitli olduğunu söyledi.

GELECEĞİ ADINA  UMUTLUYUZ

Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu ve Çamlık Medya Grubu Başkanı Zafer Özışık, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni görevinden dolayı Karadağ’ı tebrik eden Özışık, Bozok Üniversitesi’nin şehrin geleceği adına önemli olduğunu belirterek; “Sayın Hocam, siz kıvılcımı çıkarın biz de odun atalım, üzerimize bu anlamda ne düşüyor ise her zaman yapmaya hazırız” dedi.

Özışık, üniversitenin müstakil üniversite hüviyeti kazanmasında geçmişte çok büyük mücadeleler verdiklerini belirterek; “O gün verdiğimiz mücadelenin daha büyüğünü, daha fazlasını vermek için her zaman hazırız. Başta siyasetçilerimiz olmak üzere şehrin topyekün üniversitenin destekçisi ve yanında olması gerekiyor. Bu anlamda üniversitenin rektörü olarak sizin ortaya koyacağınız irade ve kararlılığa destek olmak bir Yozgatlı olarak her zaman görevimiz. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gerek hayırseverlerin gerekse siyasilerin ve Yozgat kamuoyunun üniversite ile bütünleşmesi noktasında önemli çalışmaların altına imza atacaklarını söyledi.

Karadağ, yeni dönemde 23 bin öğrenci ile eğitim hayatına başlamaya hazırlandıklarını belirterek, öğrenci sayısı her geçen gün artan üniversitenin geleceği adına ümitli olduğunu dile getirdi.

Prof. Dr. Ahmet Karadağ, hayırseverlerin de katkısı ile üniversitenin daha çok büyüyeceğini vurguladı. İlerleyen süreçte önemli çalışmalarla şehir ve üniversiteyi bir araya getirecek, bütünleştirecek girişimlerde bulunacaklarını belirterek, üniversitenin geleceği adına azim ve kararlılıkla çalıştıklarını altını çizdi.

26 Ağustos 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 1079 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız