ALIŞVERİŞLER KIRTASİYEDEN YAPILMALI

Öğretmen Kırtasiye Sahibi Kadir Kayıkçı, kırtasiye malzemelerinin kırtasiyelerden alınmasını istedi.

ALIŞVERİŞLER KIRTASİYEDEN YAPILMALI

Gazetemize açıklamalarda bulunan Öğretmen Kırtasiye Sahibi Kadir Kayıkçı, “Öncelikle 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizlerde sektör icabı gereken hazırlıkları yaptık. Elimizden geldiğince bol çeşidimizle sezona hazırlandık. Çantalar, kitaplarımızla her türlü kaynaklarımızla hazırız. Elimizden geldiğince sağlıklı ürünler getirmeye çalıştık. Fiyatlarımız uygun” dedi.

FİYATLARI ARAŞTIRSINLAR

Bizim halkımızdan istediğimiz kırtasiye malzemelerini kırtasiyeci arkadaşlarımızdan alırlarsa memnun olacaklarını belirten Kayıkçı, “Fiyatları araştırsınlar. Öncelikle sektörün canlı kalması anlamında ölmemesi adına her sektörün kendisine özgü işi yapması daha iyi olur. Mesela şuanda A/4 kağıdını 13.90’a en ucuz biz satıyoruz. Bu gibi şeyleri takip etsinler. Ürünleri mutlaka CE belgeli ürünler alsınlar. Yeni sezonda güler yüzlü elemanlarımız ve bol çeşidimizle geniş mekanımızda müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

GEÇEN YILA ORANLA BİRAZ ARTIŞ VAR

Kayıkçı, “Fiyatlarımızda geçen yıla oranla biraz artış var. Dolar endeksli olduğundan dolayı artış oldu. Fiyatlarımızı makul seviyede tuttuk. Fiyatları abartmadık. Elimizdeki olan malzemeleri eski fiyattan satıyoruz. Bittikten sonra tabi ki yeni fiyatla oluyor. Mutlaka müşterilerimiz fiyat mukayesesi yapsınlar. Hem kalite anlamında hem de fiyat anlamında tercih edilsin diye düşünüyoruz” dedi.

FATİH PROJESİNE DESTEK VERİYORUZ

Öğretmen Kırtasiye olarak toner dolumu işi de yaptıklarını belirten Öğretmen Kırtasiye Sahibi Kadir Kayıkçı, “ Özellikle fatih projesi fotokopi fiyatlarını artırmadık. 2 yıldır aynı fiyatta satıyoruz. Okullarımıza desteklerimiz sürüyor. 3 tane toneri 500 TL’ye satıyoruz. O da okullarımıza en büyük destek oluyor. Her zaman olduğu gibi Öğretmen kırtasiye Yozgat’ta bir yenilik olacaksa her zaman baş tutmaya adaydır. Önemli olan kaliteli ürünü ucuza verebilmektir. Bizde bunları elimizden geldiği kadarınca yapıyoruz” diye konuştu.

10 Eylül 2019 Salı tarihinde eklendi ve 179 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız