OKULLARI İÇİN MÜJDE VERDİ

Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, yeni eğitim yılında öğrencileri ve eğitim camiasının neferlerini yalnız bırakmadı.

OKULLARI İÇİN MÜJDE VERDİ

Başkan Baran, Yenipazar Beldesi’nde bulunan ilk ve orta okul ile Aşağı Sarıkaya Mahallesi ilk okulunu eğitim yılının ilk gününde ziyaret etti.

“2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nın, eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlar getirmesini, çağın ve geleceğin becerileriyle donatılmış, bilime meraklı, ahlaklı ve ülkesine 🇹🇷🇹🇷sevdalı nesiller yetişmesine vesile olmasını diliyorum” temenninde bulunan Baran, okulların eksiklerinin giderilmesi noktasında da müjde verdi.

BAŞKAN BARAN’DAN EĞİTİME DESTEK

Baran, ziyaret ettiği okullara eksikleri öğretmenlerle birlikte belirlediğini ve giderilmesi noktasında ivedilikle çalışmaların yapılacağını söyledi.

Baran; “Kasabamızdaki Yenipazar’ımızın ilk ve Ortaokulunu Asağısarıkaya Mahallemizin ilkokulunu ziyaret ettik öğretmenlerimize ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılar diledik.

Okullarımızda ki eksikleri öğretmenlerimizle birlikte belirledik. Eksiklerin giderilmesi için gerekli çalışmalarımızı ivedikle gerçekleştireceğiz. Öğrencilerimizin daha güzelve kaliteli eğitim alabilmeleri için elimizden gelen çalışmayı her gün daha fazla bir şekilde yapacağız. Eğitim hakkını en iyi şekilde kullanması için öğrencilerin ve eğitimin neferi kıymetli öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

9 Eylül 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 441 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız