Yozgatlılar çok beğendi

Gazetemizin yeni yüzü Yozgatlılar tarafından büyük beğeni aldı. Gazetenin ulusal ebatta ve her gün renkli olarak yayınlanması Yozgatlılar mutlu etti.

Yozgatlılar çok beğendi

Yozgat’ın renkli gazeteye ihtiyacı olduğuna vurgu yapan vatandaşlar,  İmtiyaz Sahibimiz Zafer Özışık’a böyle bir hizmeti Yozgat’a kazandırdığı için teşekkür ettiler.

Çamlık Gazetesinin yeni yüzü ile ilgili vatandaşların görüşleri ise şöyle;

YENİLİK OLMASI GÜZEL YOZGAT'I TAKİP EDİYORUM

Mustafa Kılıç, “Önceden  Ankarada yaşarken çok gazete okurdum şimdiçok okuyamıyoruz.Zaman zaman kahveye geldiğimiz de Yozgat’ta yerel basını takip etmeye çalışıyoruz.Görsel basına ilgi çoğaldığı için yazılı basına ilgi biraz azaldı. Önceden görsel basın zayıf olduğu için herkes gazeteyi daha çok okurdu.Benim de ulusal gazetelere abone olduğum zamanlar oldu.Şu anda çok okumuyorum ama bundan sonra Çamlık gazetesinden Yozgat’ta neler olduğunu okuyup öğrenmeye çalışacağız”

HER ZAMAN OKUYORUM

Yavuz Şen, “Çamlık gazetesini takip ediyorum ve iyi buluyorum .Şu anda takip ettiğimi söyleyemem ama fırsat bulduğum her zamanda okuyorum .Daha da böyle iyilik ve yenilikler getirirseniz iyi olur. Baş yazarınız Tarık Yılmaz’ın yazılarını da beğeniyle okuyorum,konulara gerektiği şekilde değiniyor tebrik ediyorum.Onun şahsında da hepinizi tebrik ediyorum”

BAŞARILAR DİLİYORUM

Hüsamettin Şahin, “Çamlık gazetesi güzel ve okuyorum. Her zaman takip edemiyorum işimden dolayı ama boş olduğum zamanlarda Yozgat’ta akşama kadar ne olmuş neler yapılmış okuyoruz.Güzel devamını dilerim ve başarılar dilerim”

HAYIRLI OLSUN

Osman Köse, “Boş kaldıkça takip ediyorum .Format güzel hayırlı olsun”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 Eylül 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 309 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız