Yeni oluşumda bende varım…

Kadir GÖRGÜLÜ

Kadir GÖRGÜLÜ
  • hbrc66@hotmail.com

Gazeteci; haber toplayan, gazetede yayımlanmak üzere yazı yazan ve gazetenin hazırlanmasına çeşitli biçimlerde katılan kişidir. Gazeteci, kamuoyunu ilgilendiren olayları çalıştıkları kuruma ileterek kamuoyunun olaylardan haberdar olmasını sağlayan kişidir. 
2002 yılından bugüne kadar gazetecilik mesleğini yürütmeye çalışıyorum. Acısıyla tatlısıyla geçen 16 yıllık gazetecilik hayatımda kimseyi kırmadım, kırılmadım.  
Benim bu günlere gelmemde emeği olan değerli büyüklerim İnan Soyer başta olmak üzere Mustafa Doğan, Bilal Yeşilkaya ve kardeşim Gökhan Doğan’a teşekkür etmek istiyorum. Onlardan öğrendiğim bilgiler doğrultusunda bu zamana kadar geldim ve kendimi yetiştirmeye çalıştım.  
Ayrıca Yusuf Koçsoy ve rahmetli olan Ayhan Köylüoğlu, Kenan Yılmaz, Muammer Karadeli gibi birçok usta kalemler ile çalışma ve görüşme fırsatı buldum. Onların öğütleri bilgilerinden yararlandım.  
Bir fiil 16 yıldır çalıştığım Yenigün Gazetesi’nden ayrılarak 29 Ekim 2017 tarihi itibari ile yeni bir yola çıkma kararı sonrasında Çamlık Gazetesi ile yollarımız birleşti. Gazetemiz sahibi Zafer Özışık ağabeyimin ve Yazıişleri Müdürü arkadaşım Tarık Yılmaz’ın daveti üzerine artık burada emek vereceğim inşallah. Yeni bir ekip ruhu, güzel arkadaşlıklar ortamında var gücümüzle çalışarak sizlerin sesi olmaya adadık kendimizi.  
Ben ve arkadaşlarım, gazetemizin sayfalarına ruhumuzu sizin zihin, gönül dünyanızı yansıtmaya çalışacağız. 
Toplumun her kesimine ulaşarak sizlerin gazetesi olmak için elimizden geleni yapacağız. 
Siz değerli okuyucularımızın desteği, ilgisi, katılımı, eleştirisi bizlere yol gösterecek ve daha çok çalışacağız.
İmkanlarımız dahilinde her zaman değişime kendimizi yenilemeyi hedef olarak seçiyoruz. 
Okuyucularımıza layık olmak için çalışacağımızı bilmenizi istiyorum. Sizlerin desteği olmasa biz bu görevimizde başarılı olamayız.  
Yozgat Çamlık Gazetemizin yeni oluşumunda ağabeyim Zafer Özışık ile birlikte Tarık Yılmaz, Murat Karatekin, Eda Yıldırım Demirel, Nazife Ekici arkadaşlarımızla çalışmaktan gurur ve onur duyacağım.  
Unutulmamalıdır ki, sizler oldukça bizlerde varız.  
Kalın sağlıcakla… 

 

27 Kasım 2017 Pazartesi tarihinde eklendi ve 1321 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız