Yeni bir başlangıç..

Eda DEMİREL

Eda DEMİREL

2012 yılından bu yana icra etmeye çalıştığım Gazetecilik’te yeni bir başlangıca daha adım atmanın heyecanı içerisindeyim. 
2015 yılının Ekim ayında ilk alışma denemelerinin ardından Kasım ayında göreve başladığım ve büyük tecrübeler edindiğimi düşündüğüm Merhaba Yozgat Gazetesi’ndeki ‘Yozgat’ı tanıma’ sürecime bundan sonra Çamlık Gazetesi’nde devam edeceğim. Bu anlamda Merhaba Yozgat Gazetesi’nde yaklaşık 2 yıl beraber çalıştığım ekip arkadaşlarıma bana kazandırdıklarından dolayı şükranlarımı iletiyorum. 
Yukarıda da bahsettiğim Yozgat’ı tanıma sürecimde yollarımız Çamlık Gazetesi ile kesişti. Kesişen bu yolda tecrübelerimi artıracağını düşündüğüm ve yeni bir vizyonla yola çıkmayı hedeflediğimiz ekibimiz ile Yozgat okurunu yeniliklerle buluşturacağız.  Gazetecilik mesleğinde yaklaşık 20 yılı geride bırakan Tarık Yılmaz ile bu yola çıkmak da benim için ayrı bir gurur kaynağı. Ekibimizde yer alan diğer arkadaşlarımızın da tecrübeleri de yadsınamaz nitelikte. 
Yeni bir vizyon ile yola çıktığımız Çamlık Gazetesi ailesi olarak Yozgat’ta tarafsız bir anlayışla hareket edeceğimizin teminatı da yine ekip arkadaşlarımızın niteliğinden geliyor. 
Sadece  ‘Gazetecilik yapma’ hedefi ile yola çıkan Çamlık Gazetesi, tasarımı, habercilik anlayışı, yerel konuları ile Yozgat’ta gündeme dair ne varsa nabzını tutmak için yola çıktı. Çamlık Gazetesi, bu yolda, Yozgat ve Yozgat’a dair ne varsa içerisinde bulabileceğiniz nitelikte, kolay ulaşılabilir ve tarafsızlığı ile de elinizden düşürmeyeceğiniz bir gazete olacak. 
Bu manada bizlere bu yolda ön ayak olan Çamlık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zafer Özışık’a, Yozgat’ta bulunduğum 2 yıllık süre içerisinde her zaman destek olan değerli büyüğüm Tarık Yılmaz’a, bana her konuda destek olan yalnız hissetmememi sağlayan değerli aileme ve yol arkadaşım kıymetli eşim Emre Demirel’e teşekkür ederim…
Yozgat’ta bizimle beraber  yenilenen Çamlık Gazetesi ile yeni bir başlangıca merhaba diyecek.

 

27 Kasım 2017 Pazartesi tarihinde eklendi ve 1570 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız