Deplasman Fatih’i ..

İhsan ARSLAN

İhsan ARSLAN
  • camlikgazetesi@gmail.com

Maç eksiği ile lider olan takımımız deplasman da zor olarak görülen karşılaşmadan galibiyetle ayrılmasının bildi.

Zorlu mücadele de 2-0 geriye düşen takımımız inanarak durumu 3-2 yaparak zirveyi tekrar aldı.

Haklı bir galibiyet alan takımımız 5 hafta da toplama da 15 puan toplayarak zirvenin yeniden sahibi oldu.

Her hafta olduğu gibi gerek iç saha da gerekse dış saha da takımını yalnız bırakmayan Yozgatspor taraftarı Ünyespor deplasmanında da üzerinde düşen görevi layıkıyla yerine getirdi. 2-0 geriye düşen takımına 90 dakika destek olan Taraftar galibiyette payı çok yüksek.

Adım adım hedefe yürüyoruz. Yozgatspor zor olan karşılaşmalarını geride bırakarak bundan sonra ki karşılaşmalara da daha rahat çıkacaktır.

Ünye deplasmanın da altı yüz kişilik taraftarıyla galip gelen tarih yazan bir Yozgatspor’dan bahsediyoruz.

Bu hafta takıma verilen primlerin de galibiyete etkisi muhakkak oldu. Teknik adamın yapmış olduğu değişiklikle takım da bir hareketlenme oldu ve Muhammet Ali Kızılkaya’nın ayağından gelen hem beraberlik hem de galibiyet golü takımı yeniden liderliğe taşıdı.

Daha önce belirttiğim gibi takımda bir uyum var rehavete kapılmadığı sürece bu şekilde devam ederek ikinci yarıda iki ya da üç takviyeyle takım daha da güçlendirilerek yoluna devam edecektir.

Dün futbolun bir takım oyunu olduğuna hepimiz şahit olduk. Orta sahasından defansına kanat oyuncularında ileri uç oyuncusuna kadar bir ekip vardı sahada.

Deplasmana giden takımı yalnız bırakmayan yönetim taraftar ve takım üçlüsü inşallah bu sezon takımı şampiyon yapacaktır.

Deplasman Fatihi Yozgatspor gitti bütün deplasman karşılaşmalarında puanla dönerek ve iç saha da oynadığı başarılı futboluyla rakip takımlara göz dağı vermiş oldu. Allah’ın izniyle bu takım bu şekilde devam ettiği sürece bu sene şampiyonluk kaçınılmaz…

Beşte beş yaptık. Bu hafta taraftar stadyumu dolduracaktır. İnşallah sezon sonunda gülen taraf biz oluruz…

Hafta sonu oynayacağımız Safranbolu belediye spor karşılaşmasında takımımıza başarılar diliyorum…

30 Ekim 2018 Salı tarihinde eklendi ve 21036 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız