Yozgat Çamlık Tv

Kılıçdaroğlu'nun CHP'si

Akif REÇBER

Akif REÇBER

Sayın Kılıçdaroğlu, Chp’nin Genel Başkanı olduğu günden bu yana Chp Ulusalcı, Atatürkçü çizgisinden uzaklaştı yada uzaklaştırıldı.

Sayın Kılıçdaroğlu gerek çalışma arkadaşları gerek yönetimi İl, İlçe ve MYK Üyeleri tercihlerini hep kendine yakın isimlerden seçti rahat çalışma açısından kendince iyi bir düşünce olabilir ancak seçtiği isimler arasında öyle isimler var ki, Ülkenin bekasında bile tehdit noktasına gelindi. Bunlarla birlikte Genel Başkanın bu zamana kadar söylediği ve Ülkenin kurucu partisi olan Chp Genel Başkanına yakışmayacak hiç söylememesi gereken hatta cüret dahi edemeyeceği söylemleri dile getirdi. Bunlardan bir kaçını sizler için sıraladım.

Ypg terör örgütü değil diyen, Hendek kazanlara arkadaşlar diyen,
Özyönetim düşünülebilir diyen, Tutuklanan Hdp’li Vekillere sahip çıkan,
Ülkenin sırlarını deşifre etmekten ve teröre verdikleri destekten dolayı tutuklanan gazetecilere sahip çıkan, Hdp barajı aşınca pilav dağıtan, Hdp ile birlikte nasıl salladık diyen, İzmir Türkiye’den ayrılsın diyen, Terörist de olsa öldürülmemeli diyen,
Gezi ihanetine sahip çıkan, Terörist cenazesine Vekil gönderen, vb gibi…

Ülkenin kurucu gücünün ne hale geldiğini Genel Başkanın, Vekilinin, Belediye Başkanının söylemlerini okudunuz.
            Bu Chp Ülkeyi bölmesin sakın?  Kurucu gücün geldiği nokta ortada Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Ülkenin Kurucuları bu topraklar için Şehit olanlar bu söylemlere şahit olsa ne derlerdi acaba ?

Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının Şehitlerimizin mezarlarında kemikleri  sızlatılıyor ve bu gidişatla sızlatılmaya  devam edecek gibi gözüküyor. ki, Sayın Kılıçdaroğlu hala Hdp  Vekilleri ile otellerde gizli kapaklı görüşmeler yapıyor ve gönül birliği kurmaya devam ediyor. Dokuz seçim kaybetmiş bir liderin Chp ve Ülkeye nasıl bir faydası olacak onu da bilen çıkmadı henüz. Hiç sevmediğim Batının siyasi Ahlakını neden bizimkiler öğrenmez ya da görmek istemezler ibret almazlar bilinmez.

Çözüm sürecin de bir Şehit kardeşi olarak çok destek vermiş çok eleştiri almıştım. Bizim analarımız ağladı başka analar ağlamasın düşüncesi ile ama yapılan ve hiç yapılmaması gereken onca çabaya rağmen İktidar Pkk’ya silah bıraktıramamış ve çözüm sürecinden vazgeçilmişti. Bunu neden yazdığımı sorgulayabilirsiniz ya da konu ile alakası nedir de diyebilirsiniz ancak yukarıda yazılı söylemler ile bu Ülkede terörün nasıl bitmeyeceği konusu ortaya çıkıyor Kurucu Gücün Yönetimi hainlere ve haince söylemlere sahip çıkıyorsa bu işin olması mümkün değil demektir. Sahip çıkarken de ağızlarından insan hakları Özgürlükler gibi sıfatlara sığınmaları da ayrı bir utanç diyor saygılar sunuyorum.

ÖNCE  VATAN ÖNCE VATAN ÖNCE VATAN

1 Aralık 2018 Cumartesi tarihinde eklendi ve 596 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız