Aracınızla yüzleşmenin vakti geldi!

Furkan ÜNAL

Furkan ÜNAL
  • camlikgazetesi@gmail.com

Oto-Nabız'da bu Çarşamba farklı bir Çarşamba olacak. Bu hafta Yozgat Garantili Arabam Oto Ekspertizi'ne konuk oldum. Bilen biliyor: Gerek araba alır-satarken, gerek arabamın bakımları hakkında bilgi sahibi olmak istediğimde Yozgat ''Garantili Arabam Oto Ekspertizi'ne'' başvuruyorum. Gidiyor arabanızı teslim ediyor, ikram edilen taze çayınızı içerken aracınızın güvenle durumunu öğreniyorsunuz. Öyle arabayı sanayideki ustama götüreyim derdi biteli çok oldu sevgili okurlar zaten ustanızın göremediği bin türlü durumlar burada tespit edilmekte. O hani sanayideki kaygılar varya acaba şöyle mi? Acaba böyle mi? (neyse oraya pek girmeyeyim) sonuç olarak hiç bir kaygı duymuyorsunuz, bu konuda sizi temin ederim sevgili Çamlık okuyucuları.

Peki Firma Sahibi Abdulsamet Yiğit Neler Diyor?

''Her şeyden önce firmamız kurumsal bir firma. İşimizi seviyor ve önemseyerek yapıyoruz. İlimizden, ilçelerimizden ve diğer illerden bizlere gelip otomobillerini ekspertiz yaptıran halkımız bize güveniyor. Firmamızda binek otomobillerin ve hafif ticari otomobillerin ekspertizlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ve son derece işlevsel olan firmamıza uğramadan araç almayınız. Dünya her geçen gün globalleşmeye devam ediyorken otomobilinizi mutlaka güvenilir hizmet ağı ile devam ettirdiğimiz ''Yozgat Garantili Arabam'' firmamıza getirerek kontrollerini sağlatmanızı öneriyoruz. Siz değerli halkımız için bir çok çeşitlilikte bütçeye ve tercihe uygun paket programlarımız bulunmakta. Günümüzde araç alım satımlarında genellikle ekspertiz raporu çok ciddi şekilde önem arz etmektedir.''

Oto-Nabız'dan Küçük Bir Anekdot:

Eşimizin dostumuzun söylemleri doğrultusunda araba alıyoruz, iyi hoşda; sonradan otomobilin denildiği gibi olmadığı ortaya çıkınca neler yaşanıyor? Çoğumuzun bu durumu yaşadığına eminim. Sonuç itibariyle otomobil alım-satım işi şakaya gelmiyor. Mutlaka Yozgat Garantili Arabam gibi güvenilir firmalara ekspertiz ettirmemiz gerekiyor. Biraz reklam kokuyor diyeceksiniz belki ama gerçekten önemsediğim bir meseledir ekspertiz meselesi. Firma sizleri Cemil Çiçek Bulvarı Atatürk Yolu'nda giderken sağda, gelirken solda Yozgat'ta bekliyor. Bu hafta Oto-Nabız'dan bu haftalık bu kadar, haftaya görüşünceye kadar güvenli alış verişler diliyorum.

16 Ocak 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 686 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız