Zaman parti değil memleket zamanı…

Akif REÇBER

Akif REÇBER

Değerli okurlar;
Bu seçimlerin bana göre parti ve liderleri ile hiçbir alakası yok. Zaman, zaman  iktidar partisinden başkan olanlardan bazılarının hiç çalışmadığı gibi diğer partilerden seçilenlerin gerçekten hizmet için mücadele verdiğine şahit olursunuz.  
Belediye Başkanımızı  iyi seçmemiz gerekiyor.  Belediye seçimlerin de bireysel adaylar ön plana çıkar ve öyle değerlendirilmesi gerekir.
Örnek verecek olursak; Bahadın Belediye Başkanı hazırladığı bir proje ile Japonya’dan 90 bin Euro hibe kredi alacağını duyurdu hatta proje teslimine Chp Yozgat Vekili Sayın Ali KEVEN bey ve Japonya konsolosluğu yetkilisi katıldılar ve projeyi teslim aldılar.
Üreten, çalışan makam için değil hizmet için yola çıkan Başkanları seçmemiz gerekiyor, bireysel menfaat yerine memleketinizin geleceğini düşünerek oy vermemiz elzemdir.
Her Başkan adayı da bireysel vaatlere asla göz yummamalı ve vaatler de  bulunmamalıdır. Bulunursa ki  o zaman görevi süresinde vaatte bulunduğu cenah tarafından ya baskı görecek  yada hakaret işitecektir.
Bozok diyarı  16 yılda çeyreğimiz kadar olan Tunceli kadar hizmet almamıştır. Bu sebepten dolayı Başkan  İktidar partisinden olursa daha çok hizmet gelir demagojisine  inanmayın .
İller Bankası aynı parayı Hdpkk’lı Belediyelere de ödüyor. Zaman Parti değil Memleketimizin geleceğini düşünme zamanıdır. Beldesine Memleketine değer katacak adayları görmeniz ve desteklemeniz dileğiyle.
Partinizi ve sevdiğiniz Genel Başkanınızı Genel seçimlerde düşünürsünüz onun içinde önünüzde daha çok yıllar var, tabi her hangi bir olumsuzluk olup, erken seçime gitmezlerse…
Sağlıcakla kalın…

9 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde eklendi ve 1053 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız