Yeniden Merhaba

Arzu KÖYLÜOĞLU

Arzu KÖYLÜOĞLU

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Kısa bir ara vermiştik.Ramazandı, koşturmaydı derken kaldığımız yerden devam edelim dedik. Ramazandan önce Yozgat Sanat Tiyatrosunun oyununa gittim Haram Para adlıoyunu  BurakÖngel yazıp yönetmiş ve oynuyordu. Kadro süperdi. Nevzat Erdinç, Ali Nisa ve diğer arkadaşlar süperdi. Doğallıkları, sahnede duruşları, replikler süperdi. Kahkahaya boğulduk.

Ne çok ihtiyacımız varmış gülmeye, stres atmaya..Ve oyunun sonunda Burak Öngel, sahneye ikiz kızlarıyla çıktı. O gün doğum günüymüş, ekibi sürpriz yaptı Burak’a. Ne güzel bir tabloydu. Tiyatro adına, sanat adına, Burak Öngel’i ve arkadaşlarını tebrik ediyor, yürekten kutluyorum. Bırakın memleket sanat koksun, sanatla gelişsin, büyüsün, aydınlansın. Yozgat Sanat Tiyatrosu’nun hep destekçisiyiz, varolsunlar.

YOZGATSPOR

Bizi sevindiren bir başka olayda Yozgatspor 3.lige yükseldi. şampiyon  oldu, taraftarına bu sevinci yaşattı. Ne demiştik?

Asın bayrakları Yozgatspor gümbür gümbür geliyor. Başta Kazım Arslan’a ve Yozgatspor taraftarına çok teşekkür ederiz. Bu sevinci, bu şampiyonluğu bize yaşattıkları için. Bu durum gönül işi, beraberlik işi. Taraftar takımı hiç yalnız bırakmadı, hep destek oldu, iyi günde kötü günde hep birlik mesajı verdi. Tebrikler Yozgatspor ve Yozgatspor taraftarı…

Güzel şeyler de olmuyor değil memlekette. Hem sanatta hem sporda yüzümüz gülüyor. Dilerim ki yüzümüz daha da gülsün  bu coşku bu sevinç hiçbitmesin.

Hep güzelliklerden konuşalım,  güzellikleri yazalım, güzel şeyler olsun. İyilik, merhamet, herkese bulaşsın, dünyayı sarsın. Özlemişiz ülkece mutlu olmayı. Oysa biz küçücük şeylerden mutlu olan insanlardık. Yine küçücük şeyler mutlu etsin bizi, büyüsün büyüsün çoğalsın...

19 Haziran 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 1513 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız