Dimyata Kürde Giderken Eldeki Türkten Olmak

M.Rıfat BACANLI

M.Rıfat BACANLI
  • camlikgazetesi@gmail.com

Ülkeyi bir arada tutan İslam ümmeti  değil TÜRK  millettidir. Anayasanın 66. Maddesine göre TÜRK devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan HERKES TÜRKTÜR.  

Oy için milletin sinir uçları ile oynarsan  Apoyu Seloyu siyaset için meşrulaştırırsan seçmenin tokadı ensende patlar. Sen onlarca askerin katili kırmızı bültenle aranan insan müsveddesini oy istemek için devlet kanalına  çıkarırsan insanlar senden vebalı gibi kaçar. Bebek katilin referans gösterip Kürt oylarına müdahil olursan sana kargalar bile güler. Böyle Dimyata Kürde giderken eldeki TÜRKTEN olursun.

Aleviyi Sünniyi bir arada tutan ümmet değil millettir.Türkmen Arnavut Boşnak Laz Çerkezi meydanlarda aynı bayrak altına sokan ümmet değil millettir.  Sen kendi tarihini bırakıp MURSİ den siyasi kahraman çıkarırsan AK Partiliye bozkurt işareti yaptıran saikin ne olduğunu anlamamışsın demektir. İYİ Parti seçmenini  CHP seçmenini  zillet terörist beka Sisi diye ötekileştirirsen komşuyu komşuya düşman edersen bu işler böyle biter. Milli Savunma Bakanı hem terörist Akşeneri hem de terörist Kılıçdaroğlunu ziyaret edecek  Sen de komşuna terörist dediğinle kalmış olacaksın.

  Siyasetin kışlaya camiye okula girmemesi için mücadele eden ümmet değil millettir. Sen Diyanet İşleri Başkanı denen zatı altına zırhlı Mercedes çekip yanına alıp gezersen, ülkenin  camilerini  bir partinin siyasi işler müdürlüğüne çevirirsen ben camide nasıl huzurla namaz kılacağım.

Siyaseten muhalif olsan da beğenmesen de seçim ile gelen, seçim ile gideceğine inanan ümmet değil millettir. Sen YSK ya baskı yapar abidik gubudik sebeplerle seçim iptal edersen, halkın sandığı ile oynarsan çıkan sonuca şaşırmayacaksın.

  Rabianın, Mursinin  değil Uygurların Türkmenlerin acısının bizim acımız olduğunu kavrayan kişi  ümmetin  değil milletin ferdidir.  ABD ve AB ülkede iç savaş çıkarmaya çalıştığında karşısında duran bayrağı yarıya indirdiğimiz Vahhabi kral veya Araplardan oluşan ümmet değil Türk milletidir.

BUGÜN TÜRK ÜLKESİNDE TÜRK MİLLETİ TÜRK DİLİ KONUŞARAK TÜRK BAYRAĞI ALTINDA YAŞIYORSA SEBEBİ ÜMMET DEĞİL MİLLETTİR.  TEK MİLLET DEĞİL TÜRK MİLLETİ, TEK BAYRAK DEĞİL TÜRK BAYRAĞI, TEK DİL DEĞİL TÜRK DİLİ TEK VATAN DEĞİL TÜRK VATANI  DEMEZSEN 1071 DEN BERİ VAROLAN BEKA SORUNU ARTACAKTIR. MEZARDA SANA  TÜRK OLDUĞUNU SORMAYACAKLAR AMA TÜRKLÜĞÜNÜ UNUTURSAN ÜLKEYİ MEZARA SOKACAKLAR.

 

25 Haziran 2019 Salı tarihinde eklendi ve 4466 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız