Kadının adı var..

Eda DEMİREL

Eda DEMİREL

Daha önce de belirttiğim gibi kadının her yerde adının olması gerekiyor. Özellikle Yozgat gibi  küçük şehirlerin temsiliyetinin kadın vekiller tarafından yapılması bana göre daha büyük önem arz ediyor.  Seçime sayılı günler kala tüm partiler aday listelerini açıkladı.

Onlarca aday adayından bazıları kendine yer buldu bazıları ise umduğunu bulamadı.. AK Parti ise listenin 3’üncü sırasında bir kadın vekil adayına yer verdi, Sibel Yıldırım..

Yine daha önce belirttiğim gibi şu veya bu parti olmaksızın 1 tane de olsa Yozgat’ın meclise kadın vekil göndermesinden yanayım.. Bu anlamda Sibel Yıldırım’a çıktığı yolda başarılar diliyorum..

                                              ****

Hayırlı olsun..

Yeni Hükümet Konağı Pazartesi günü resmi olarak faaliyete başladı.  19 kurum ve 700 personel ile kapsamlı bir şekilde Yozgat’ın hizmetinde.

Yapımına 2014 yılında başlandığında ben henüz Yozgat’ta yaşamıyordum.. 2015 yılının son aylarında geldiğimde özellikle yeri konusunda çok sık eleştirildiğini duydum. Ancak yapılan hizmetin başlandıktan sonra olumsuz eleştirilere maruz kalmasının çok da faydalı olacağı kanısında değilim..

Her kim Yozgat için, yaşadığı şehir için bir taş dikiyorsa alkışlamak destek olmak gerekiyor. Bir çok kurumu bünyesinde barındıran yeni Hükümet Konağı’nın bu bakımdan hizmet anlamında kolaylık sağlayacağını düşünüyorum..

23 Mayıs 2018 Çarşamba tarihinde eklendi ve 856 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız