Kazanmaya devam ediyor

İhsan ARSLAN

İhsan ARSLAN
  • camlikgazetesi@gmail.com

Kendi sahasında yenilmezlik unvanını devam ettiren Yozgatspor geçtiğimiz dört haftada toplam da on iki puan toplayarak liderlik koltuğunu bırakmadı.

En yakın takipçimiz olan Ünye spor da bu hafta kendi sahasında Çarşamba sporla berabere kalarak iki puan gerimize düştü. Yozgatspor iyi yolda ve kazanmaya da devam ediyor.

Bu hafta ki atmosfere karşılaşmaya gelen herkes şahit oldu. Takımıyla taraftarıyla galibiyeti hak eden bir Yozgatspor vardı saha da. Saldıran kazanma azmi olan bir Yozgatspor vardı saha da her ne kadar Hakemin taraflı bir karşılaşma yönettiğine şahit olsak da takımımız kazanmasını bildi…

Geride bıraktığımız dört hafta toplamda on iki puan toplamış olduk. En zor karşılaşmamıza çıktığımızı da söyleye biliriz.

Talihsiz bir sakatlık geçiren Burak Emre Kayan’ın da oyundan çıkması karşılaşmanın en üzücü tarafıydı. İnşallah kısa zamanda düzelir ve takımda yerini alır.

Şansın bizden yana olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar orta saha eksiğimiz olsa da takım bu eksiği gidermeye çalışıyor.

Hala eksikler var biraz daha çalışılarak aşılacak şeyler mesela. Son vuruşlar da etkisiz kalıyoruz.

Bu hafta Ünye ile Yeni Amasya karşılaşması var. Sonuç ne olursa olsun takımımıza yarayacaktır. Bu hafta ilk farkı açtık. İki puan farkla lideriz. Her ne kadar bu hafta bay geçiyor olsak da rakiplerin zor karşılaşmaları var.

Ünye karşılaşmasında sonra bizim için zor maç diye bir şey kalmayacak. Bu hafta ki iç saha da oynadığımız karşılaşmada son yılların en fazla seyirci sayısına ulaştı. Ünye maçını da kazandıktan sonra ki hafta seyirci sayısında gözle görülür bir artış olacaktır.

Takım çizgisinden ayrılmadan devam etmek zorunda. Ligin en iddialı takımı olduğumuzu bütün rakipler görmüş oldu. Hem iç saha da hem dış saha da takım kazanmaya devam ediyor.

Herkesin de bildiği gibi bu hafta karşılaşma ücretliydi. Yozgatspor taraftarı gönüllü olarak takımına destek olmak adına karşılaşmaya bilet alarak girdiler. Bunun karşılığında takım da galibiyet hediye etti.

Takım yönetim taraftar üçlüsü birlikte olduğu sürece şehrin sırtı yere gelmeyecektir. Şimdiden önümüzdeki deplasmanda oynayacağımız zorlu karşılaşma olan Ünye maçında takımıza başarılar diliyorum…

16 Ekim 2018 Salı tarihinde eklendi ve 888 kez okundu

Yazarın son yazıları...

tümü

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız