En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Yozgat Çözüm Koleji Çamlık TV ve Çamlık Gazetesi'nin konuğu oldu

Yozgat Gündemi 06.12.2019, 19:33

Yozgat Çamlık TV ve Çamlık Gazetesi, öğrencilere ve gençlere kapılarını açmaya devam ediyor. Bilgi, birikimlerimizi paylaştığımız anlamlı ziyaretlerden bir tanesini Yozgat Çözüm Koleji öğrencileri gerçekleştirdi.

Yozgat Çözüm Koleji Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu, 5, 6 ve 7’inci sınıf öğrencileri ile Çamlık Medya Grubu’nu ziyaret etti. Renkli olduğu kadar öğretici geçen ziyarette Çamlık Gazetesi Yazıişleri Müdürü Tarık Yılmaz, öğrencilerle sohbet etti, sorularını yanıtladı. Ziyaretin finali ise Çamlık TV’de canlı yayın programı oldu.

5/B sınıfı öğrencisi Beril Ünlüsol, 5/A sınıfı öğrencisi Nurullah Gündüz, 7/A sınıfı öğrencisi Durunaz Altıntaş, 7/B sınıfı öğrencisi Berra İpek, 6/A sınıfı öğrencisi Zeynep Berru Şahin ve 6/B sınıfı öğrencisi Asude Nihan Doğanyiğit, öğretmenleri Hacı Hatipoğlu ile birlikte Çamlık TV’de Canlı Yayın Konuğu oldular.

Aynı zamanda Çamlık TV Genel Yayın Yönetmeni olan Tarık Yılmaz’ın sunuculuğunda gerçekleşen programda konuşan Hatipoğlu, ev sahipliğinden ötürü Çamlık Medya Grubu’na teşekkür etti.

Hatipoğlu, ziyaretlerinin amacını şu şekilde açıkladı; “Çözüm Kolej Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu. Okulumuzun etkinliklerini, projelerini, sosyal etkinliklerinin tamamını gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimiz 5. Sınıftan, 7. Sınıfa kadar sizleri ziyaret ettik. Amacımız Çamlık TV’yi, Çamlık Gazetesi’ni, gazetecilik mesleği gibi alanları sizlerden tanımak. Sizleri tanımak istedik. Tabi ki biz her zaman gazetecilerimizi, yerel gazetelerimizi ziyaret edip, onların yanında olmaya gayret ediyoruz. İlk olarak da sizleri ziyaret ettik.”

Çözüm Koleji öğrencileri ile renkli röportajların yaşandığı programda Tarık Yılmaz, Çözüm Koleji öğrencilerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@