En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Yozgatspor Çıkış Yakalamak İstiyor

Spor 66 08.10.2019, 19:41

Kırmızı-siyahlı takım İstanbul temsilcisini yenerek çıkış yakalamak istiyor.

Ligin statüsü gereği Yozgatspor 1959 FK, hem ilk yarı da hem de ikinci yarının 7’inci haftasında bir hafta içerisinde iki maç yapacak. Kırmızı-siyahlı takım bugün Modafen’i konuk edecek, Pazar günü ise deplasmanda Bayrampaşa ile karşılaşacak.

Teknik Direktör Fatih Kavlak, Modefen maçı ile çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Kavlak, “Üst üstte alınan mağlubiyetler taraftarlarımızı çok üzdü. Bunun farkındayız ama bunu geriden başlayarak değerlendirmek lazım. Üst üstte maçlar oynadıktan sonra kötü bir Nevşehir maçı oynadık. O maçta oyunumuz çok kötüydü. Aldığımız skor çok üzücü bir skordu. Fakat geçen hafta iyi çalıştık. Altındağ maçında da iyi bir oyun oynadık. Oraya gelen taraftarlarımızın memnun olduğunu düşünüyorum. Fakat yine mağlup olduk. İki maç üst üstte mağlubiyet aldığımızda taraftarlarımızın morali bozuldu. Tepkilerine yol açtı. Fakat iyi çalışıyoruz. İyi olduğumuzu oyunumuzla gördük. Altındağ maçıyla eskiye dönüş gerçekleşti. İyi şeyler yapacağımızı inancımız tam çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

ÇIKIŞ YAPMAK İSTİYORUZ
Modefen maçına hazır olduklarını dile getiren Fatih Kavlak, “Modefen maçını da kazanmak için çıkacağız hazırlıklarımız tamamlandı. İstediğimizi alacağımızı düşünüyorum.  Modefen maçında çıkışımızı göstermek istiyoruz. Bunu Altındağ maçı ile istiyorduk. O oyunu da oynadık ama fazla gol kaçırdık. Direkten dönen bir topumuz var. Bir gol hediye ettik ve sonucunda da rakibe kaybettik. Ama bugün oynayacağımız maçla artık çıkışı yapacağımız maç diye düşünüyorum. Evimiz de olmasını da kullanmak istiyoruz. Taraftarımızın desteği ile kazanacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@