Hava Durumu

2023 yılı kehanetleri…

Dünya’nın yörüngesi değişecek.

Haber Giriş Tarihi: 04.12.2022 13:25
Haber Güncellenme Tarihi: 04.12.2022 13:25
https://www.yozgatcamlik.com/
2023 yılı kehanetleri…

Dünya’nın yörüngesi değişecek. (Dünya Güneş’e biraz daha yaklaşırsa yükselen sıcaklık ve artan radyasyon sonrası felaketler kendini gösterecek, buzların erimesine, deniz seviyesinin yükselmesine neden olacak. Eğer Dünya Güneş’ten uzaklaşırsa karanlık hüküm sürecek buzul çağına dönülecek ve dünya yaşamı feci bir tehlikede olacak.)

Biyolojik silah denemesi olacak. (Büyük bir ülke insanlar üzerinde biyolojik silah denemesi yapacak bu durum binlerce insanı ölüme sürükleyecek.)

Güneş’te fırtınalar kopacak. (Güneş fırtınası uyduları etkileyecek, Dünya üzerindeki elektrik ve internet sistemlerine zarar verecek. Uzaydaki istasyonlar, astronotlar da olumsuz etkilenecek. Güneş fırtınasının patlaması Dünya’yı karanlık çağlara götürecek.)

Bebekler laboratuvarda üretilecek. (Normal doğum yasaklanacak. Hükümetlerin çağrısıyla bebekler laboratuvarda üretilmeye başlanacak.)

Nükleer patlama yaşanacak. (Nükleer santral patlaması tahmini sonrası şu an Ukrayna ile savaş halinde olan Rusya’yı akıllara getirdi. Putin’in her türlü silahı kullanacağını açıklaması nükleer savaş korkusunu ortaya çıkardı.)

Baba Vanga’nın söylemiyle: “Her şey buz gibi çözülecek, sadece bir tanesine dokunulmayacak. Vladimir Putin’in ve Rusya’nın görkemine… İnsanlar kurban edilecek, Rusya’yı kimse durduramayacak. Rusya, dünyanın efendisi olacak.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.