Hava Durumu

Bu burçlar çok üzer… Aldatmaya meyilli olan üç burç!

Her ne kadar genelleme yapmak doğru olmasa da astrolojik işaretler çoğu zaman günlük hayatımızla ilgili bir çok ipucu verir. Aşk ilişkilerinde de daha güvenli bir ilişki içerisinde olmak isteyenler için ufak bir ipucu ve öneri vermek gerekirse aldatmaya meyilli olan bu üç burca dikkat edilmeli..

Haber Giriş Tarihi: 21.12.2022 01:41
Haber Güncellenme Tarihi: 21.12.2022 01:41
https://www.yozgatcamlik.com/
Bu burçlar çok üzer… Aldatmaya meyilli olan üç burç!

Günümüzde ilişkiler hatta flörtler bile çoğu zaman kolay yürümüyor. Özellikle partnerlerden birisinin gözü sürekli dışarıdaysa ve bir ilişki içerisinde bulunmasına rağmen yeni aşklara yelken açabiliyorsa..
Elbette aldatmak bir burç belirtisi değildir ancak astroloji uzmanları bir takım enerjilerin bu tip durumlara sebebiyet verebildiğini belirtiyor. Güneş, Ay ve Venüs özellikle bazı burçların ilişkilerine olan sadıklığını ve bağlılığını azaltıyor.
İşte en çok kalp kıran ve aldatmaya meyilli olan üç burç!
 

İkizler Burcu
 

Astrolojidan anlayan ve ilgilenenlere şaşkına uğratmayacak bir durum bu. Çünkü ikizler burcu en sadık burçlar listesinin resmen en son sırasında yaralıyor. Sahip oldukları inanılmaz iletişim yetenekleri ile sosyal hayatları oldukça göze çarpıyor ve ne yazıkki aşk ilişkileri konusunda zayıf kalmaya oldukça müsait. 
Çok çabuk değişen ve bir türlü dengede kalamayan ruh halleri ve kararsız yapılarıyla ilişki içerisinde bulunmalarına rağmen yeni flörtlere, ilişkilere ve aşklara yelken açmada fazlasıyla istekliler. En büyük bahaneleri ise “O zaman farklı bir insandım.” cümlesidir. Eğer İkizler burcu olan birisiyle beraberseniz, kuşkularınız hakkında konuşmaya ve yaşadığınız güven sorunları için destek almaya ve terapiye gitmeye hazır olun. 
İkizler burcu olan bazı ünlüler: Scott Disick, Kanye West, Donald Trump gibi isimler.
 

Terazi Burcu
 

Hiç bir burç ve hiç kimse Terazi burçları kadar kolay ve profesyonel yalan söyleyemez ya da bir takım hileler yapamaz. Astroloji uzmanları Terazi burcu olan kişilerin sorumluluk üstlenmeme ve evlilik dışı bir takım ilişkilerin üstünü kapatma konusunda olağanüstü bir şekilde ustalığa sahip olduklarını dile getiriyor. 
Venüs tarafından yönetilen Terazi burçları sanki hayatları buna bağlıymışçasına sürekli flört ederler. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve kaçınırlar. İltifat almayı çok severler, işte bu da aldatmaya yatkın olduklarının bir diğer kombinasyonu olarak karşımıza çıkıyor.
Terazi burcu olduğu bilinen bazı ürünler ise; Michael Douglas, Gwyneth Paltrow, ASAP Rocky, Bruno Mars gibi uzun süren ancak genelde yeni bir flörtleşme sebebiyle biten ilişkilere sahip isimler.
 

Balık Burcu
 

Balık burcu insanları gerçeklikten uzak ve hayal dünyasında yaşayarak gerçeklerden kaçmaya çalışan kişiler olarak bilinirler. Hayal kurmayı fazlasıyla severler ve bir ruh eşleri olduğuna inanırlar. Balık burcunu diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise eğer ruh eşini ve doğru insanı bulduğuna inanıyorsa o kişiyi asla aldatmaz. Ancak ilişki içerisinde bulunduğu insanın ruh eşi olmadığı kanaatinde ise hayal dünyasının cazibesine kapılarak aldatması son derece kolaydır.
Balık burcu insanları aşka aşıktır, bu sebeple onları elde tutmak hiç kolay bir şey değildir. Hayatına aldığı kişiyi çok çabuk ve hızlı bir şekilde unutarak yeni bir aşka yelken açabilir, kolay bir şekilde yeni bir ilişkiye adım atabilir.
Balık burcu olan Justin Bieber bilindiği üzere uzun yıllar süren bir beraberliğin ardından Selena Gomez’i unutup Hailey Baldwin ile aniden evlendi. Justin Bieber haricinde ünlü balık burçları arasında Coldplay solisti ve bir zamanlar deli gibi aşık olduğu Gwyneth Paltrow’un eski eşi Chris Martin, aldatma hikayesi ile bilinen Maroon 15 solisti Adam Levine gibi isimler de yine yerini alıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.