Hava Durumu

By Çamlık yazdı.. 2-1-1 mi? Yoksa 2-1-1 mi?

Emmi: Geçen sohbetimizde, belli ki bu konulara tekrar döneceğiz, 4’ün hesabını tekrar tekrar yapacağız demiştik.

Haber Giriş Tarihi: 02.01.2023 07:43
Haber Güncellenme Tarihi: 02.01.2023 07:43
https://www.yozgatcamlik.com/
By Çamlık yazdı.. 2-1-1 mi? Yoksa 2-1-1 mi?

2-1-1 mi? Yoksa 2-1-1 mi?

Emmi: Geçen sohbetimizde, belli ki bu konulara tekrar döneceğiz, 4’ün hesabını tekrar tekrar yapacağız demiştik. Hatta anlayana büyük nimet olacağı kesinde anlamamakta direnenlerin sonu ne olur vesselam diye bitirmiştik hasbihalimizi.

Bugün güneş bir başka parladı, sanırım içi kıpır kıpır olanlar vardır. Her günü bu kadar aydınlık belleyenler, dikkat edin büyük tufan yolda, fırtına öncesi sessizlik bu, tipi boran yolunuzu değil feleğinizi şaşırtacak haberiniz olsun.

2023 seçimleri her yönü ile diğerlerini unutturacak bir seçim olacaktır. Klasik yöntemler ile aday belirleme, seçim hazırlıkları, saha çalışmaları para etmeyecektir. Buna rağmen güzellik uykusunu bölmeyenler, size sesleniyorum, uyandığınızda çamlığın başında tüten dumanın isi bile kalmamış olacaktır. Her zaman demişimdir, akıllı insan aklını kullanır ama daha akıllısı başkalarının aklını kullanır yani istişare yapar. Olanı biteni görme noktasında, geleni gideni bilme noktasında, yetersiz kalıyorsunuz amma hala ayranım da ayranım türküsünü çağırmaktan beri değilsiniz. Unutmayınız! Ankara’da kıpırdayan yaprağın hışırtısı saniyeler içinde un pazarına düşüyor. Akıllı telefon denilen cihazlar insanların can yoldaşı olmuş, tak mesaj geldi “ Gobel Hele Bir Aalen, Abrıl Beşi Ellaam Fotul Fotul Ötersin” bizim hesap başka güne kaldı vesselam...        

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.