Hava Durumu

Konut Görevlileri Sendikası Başkanı Uğur Gözel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret etti

Konut Görevlileri Sendikası Başkanı Uğur Gözel sendika adına hukuk müşavirlerinden Avukat Celil Güler, Avukat Duygu Kahraman Akgül, Konut-sen İzmir İl Başkanı Ömer Ökdemli ve yönetim kurulu üyeleri ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Tunç Soyer'i makamında ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 05.11.2022 06:26
Haber Güncellenme Tarihi: 05.11.2022 06:26
https://www.yozgatcamlik.com/
Konut Görevlileri Sendikası Başkanı Uğur Gözel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret etti

Konut Görevlileri Sendikası Başkanı Uğur Gözel sendika adına hukuk müşavirlerinden Avukat Celil Güler, Avukat Duygu Kahraman Akgül, Konut-sen İzmir İl Başkanı Ömer Ökdemli ve yönetim kurulu üyeleri ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Tunç Soyer'i makamında ziyaret ederek birlikte gerçekleştirilebilecek projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

Toplantıda, İzmir bölgesinin deprem riski altında olduğu ve bu nedenle tüm İzmir halkının deprem için hazırlıklı olması gerektiği bunun yanında öncelik apartman görevlerinde olmak üzere tüm İzmir halkının depreme karşı eğitilmesi konulu proje üzerinde incelemelerde bulunuldu.

 Aynı projenin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile yapılan protokol çerçevesinde gerçekleştirildiği ve bin 500'e yakın apartman görevlisinin eğitildiği konusu dile getirildi. İzmir'in afet farkındalık eğitimi konusunda acilen alması gereken tedbirlerin başında apartmanları en yakından tanıyan ve bilen apartman görevlilerinin eğitilmesi konusu olduğu üzerinde anlaşıldı. İzmir sınırları içerisinde İzmir sınırları içerisinde yaşayan apartman görevlilerinin ve ailelerinin sosyal yaşamını geliştirecek projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.