Hava Durumu

Şeref İbiş, Mustafa Kabataş ve Feridun Karakoç ortaklığında kurulan Efsane Halı Saha Yozgat’a  Yakıştı  

Şeref İbiş, Mustafa Kabataş ve Feridun Karakoç ortaklığında Yozgat’a yeni bir tesis daha kazandırıldı.

Haber Giriş Tarihi: 02.01.2023 07:18
Haber Güncellenme Tarihi: 02.01.2023 11:04
https://www.yozgatcamlik.com/
1

Şeref İbiş, Mustafa Kabataş ve Feridun Karakoç ortaklığında Yozgat’a yeni bir tesis daha kazandırıldı.

Açılışa Yozgat Ak Parti İl Başkanı Yusuf Başer, Yozgat Ak Parti Milletvekili Yusuf Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Yozgat Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan Alakoç, Kurum Müdürleri, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı. İstanbul’da yapmış oldukları toplantı sonrası hayallerinin gerçek olduğunu ifade eden Şeref İbiş, ‘’İstanbul Riva tesislerinde katılmış olduğum bir toplantı sonrası hayallerim oldu. 1453 metre alan üzerine kurulu halı sahamızın 4 adet soyunma odaları her odasında bir wc 3 adet duş kabinleriyle 500 litrelik sıcak su tankı mevcut. Dinlenme ve bekleme salonu çalışma ofisleri ve diğer sosyal ortamları ile hizmet verecektir İnşallah’’ şeklinde konuştu.

DİĞER BRANŞLARDA DA HİZMET VERECEK

İbiş, ‘’Halı sahamız yalnız futbol üzerine faaliyet göstermeyip diğer branşlarda da hizmet verecektir. Sportif turnuvalar ve kursların yapılabileceği spor kompleksimizin spor sağlığı ve güvenliği yönünde her türlü tedbiri almış meydana gelebilecek sakatlık ya da yaralanmalarda anında müdahale edilebilecek şekilde personel görevlendirilmesi yapılmıştır. Gün sonu, ayın sonu, bugün yılın sonu biz niyet ettik azmettik bekledik. Hayal ettik, sabrettik şimdi de şükrettik. Bu güzel günümüzde bizlerle birlikte olduğumuz için şahsım yönetim kurulu Feridun Karataş ve Mustafa Kabataş adına tekrar hoş geldin diyorum saygılarımı sunuyorum, teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

MUTLULUK DUYUYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat milletvekili İbrahim Ethem Sedef açılış konuşmasında, ‘’Öncelikle bugün güzel bir tesisin açılışında bir aradayız. Şöyle baktığımızda Yozgat’ta çocukluğumuzdan bugüne hem Feridun hem Mustafa Kabataş hem Şükrü abimin, Şaban abimin oradaki hocalarımızın İlhami abimizin. Yozgat spor taraftarlarından var. Bütün Yozgat’ta sporla uğraşan arkadaşlarımızı, büyüklerimizi küçüklerimizi görmekten mutluluk duyuyorum. Yozgat’a da yakışan bir tesis olmuş böyle temiz nezih yerlerde inşallah hocalarımızın da katkılarıyla evlatlarımız, çocuklarımız Yozgatlı gençlerimiz burada spor faaliyetinde bir başarı elde ederler, öğrenirler. Ben bundan dolayı da burada emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum. Allah hem bol kazanç hem de bütün çocuklarımıza faydalı olsun. Çünkü sporcu olduğumuz zaman en azından ahlakı temiz olacak duruşu temiz olacak vatan sevgisi fazla olacak, kötü alışkanlıklarından uzak duran bir gençlikle karşı karşıya kalmış olacağız yetişmesine vesile olacağız.  Ben tekrar hayırlı olmasını diliyorum Allah’a emanet ediyorum” dedi.

İHTİYAÇ VARDI

Yozgat’ın böyle bir tesise ihtiyacı olduğunu anımsatan Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ‘’Saygı değer Yozgatlı spor sever dostlarım.  Sözlerime başlamadan önce. Sizleri hepinizi hürmetle muhabbetle ve yüce Allah’ın selamıyla selamlıyorum. Bugün sizlerle beraber geleceğimizin teminatı olan yavrularımızı zihnen bedenen ve ruhen gelişimlerini vesile olacak bir spor tesisimizin açılışındayız. İnanıyor ve ümit ediyorum ki bu tesisimiz başta işletmecilerimiz olmak üzere ki her biri de dostumuz, arkadaşımız, kardeşimiz ben onları bildim bileli her daim sporun içinde sporcuların yanında olan kardeşlerimiz. Yozgat’ta böyle bir ihtiyacında olduğunu bildikleri içinde böyle güzel bir tesisi Yozgatlı spor sever dostlarımıza kardeşlerimize ve yavrularımıza hediye ettiler. Başta bu tesisin kendileri olmak üzere bu tesisten faydalanacak olan yavrularımıza hayırlı olmasını, bereketli olmasını. Yozgat’ımızdan yeni sporcuların çıkmasına da vesile olmasını yüce Mevla’dan da niyaz ediyorum. Biz inanıyor ve ümit ediyoruz ki biraz önce buraya geldiğimde konuşmuştuk. Yazın onlarla şehir stadyumun orda kardeşlerimizle beraber olmuştuk gerçekten Yozgat’ta Yozgat gençliği futbol noktasında her geçen gün sayıları artarak devam ediyor. Seçimler de sözünü verdiğimiz 20’ye yakın sentetik çim sahasını da bu görev süreci içerisinde yerine getirdik. Ayrıca inşallah üniversite yolu üzerinde yolunu tahsis ettiğimiz spor kompleksini de yapmayı arzu ediyoruz. Orası biraz daha meşakkatli bir iş olduğu için biraz daha zaman alacak ama orasını da yine spor okulunda okuyan gençlerimiz ve yerel gençlerimiz adına yapmayı arzu ediyoruz. Bizim Yozgatlıya ve gençlerimize borçlarımız var inşallah bunları da hizmet olarak sunmaya gayret edeceğiz. Temennimiz de odur ki bu tesisten de yeni ve başarılı sporcular çıkacak. Ben diyorum ki gençlerimiz hayallerini çok daha yukarılar da tutsunlar. Hayallerine koşsunlar” ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.