Hava Durumu

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ TSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Taylan Alakoç'u ziyaret etti

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Taylan Alakoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 26.12.2022 12:55
Haber Güncellenme Tarihi: 26.12.2022 12:55
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ  TSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Taylan Alakoç'u ziyaret etti

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Taylan Alakoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın ve Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Kılıçaslan’ında hazır bulunduğu ziyarette, üniversite-sanayi iş birliği çerçevesinde yapılması planlanan ortak çalışma ve projeler istişare edildi.

Nazik ziyaretinden dolayı Rektör Karadağ’a teşekkür eden Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Alakoç, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak Üniversite ve sanayi işbirliği çerçevesinde ilimize katkı sağlayacak ortak çalışmalara her zaman hazır olduklarını söyledi.

Üniversite-sanayi iş birliğinde en önemli halkalardan birinin Ticaret ve Sanayi Odası olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, “Yozgat Bozok Üniversitesi, 2022-2026 stratejik hedeflerini "girişim odaklı üniversite" olarak belirledi. Girişim odaklı bir üniversite olarak bilginin teknolojiyle, teknolojinin sanayici ile buluştuğu bir süreç yönetiyoruz. Bu anlamda Üniversitemiz ile Yozgat Ticaret ve Sanayi Odamız koordineli olarak hareket ederek Yozgat’a sosyal ve ekonomik boyutta önemli katkılar sağlayacak proje ve çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Bu duygularla Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan Alakoç ve ekibini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.