Hava Durumu

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Korkmaz oldu

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dekanı Prof. Dr. Ferit Çiçekçioğlu’nın Sağlık Bakanlığınca Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğine kurucu, eğitim ve idari sorumlu koordinatör olarak atanması nedeniyle boşalan bu göreve Yozgat Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Korkmaz atandı.

Haber Giriş Tarihi: 07.11.2022 16:48
Haber Güncellenme Tarihi: 09.11.2022 12:05
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Korkmaz oldu

Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dekanı Prof. Dr. Ferit Çiçekçioğlu’nın Sağlık Bakanlığınca Ankara Etlik Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğine kurucu,eğitim ve idari sorumlu koordinatör olarak atanması nedeniyle boşalan bu göreve Yozgat Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Murat Korkmaz atandı. Ataması YÖK tarafından onaylanan Prof.Dr.Murat Korkmaz yeni görevine başladı.

Yozgat Tıp fakültesi hastanesinde  görev yaptığı 13 yıllık süreçte Ortopedik vak’alarda gerçekleştirdiği başarılı ameliyatların yanı sıra; hastaları ve  hastane personeliyle sürdürdüğü  pozitif dialog ve ilişkileriyle şehre olumlu izlenim bırakan Prof.Dr.Murat Korkmaz’ın Yozgat Tıp fakültesi Dekanlığına atanması memnuniyetle karşılandı.

Tıp Fakültesinin yeni Dekanı Prof.Dr. Murat Korkmaz, yaptığı açıklamada “Benim bu göreve getirilmeme  vesile olan Rektörümüz Sayın Prof.Dr.Ahmet Karadağ ile Tıp fakültemizi verimli hizmetleriyle bugünlere ulaştıran bütün dekanlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Uzun yıllar Tıp Fakültesi Hastanesinde görev yaptığını hatırlatan Korkmaz, “Uzun yıllar burada görev yaptığım için gerek fakültemizin ve gerekse hastanemizin tüm konumlarını biliyorum.Bundan sonraki süreçte Fakültemize  ve hastanemize daha etkin  hizmetlerde bulunmak için elimden gelen gayreti göstereceğim.Fakültemizdeki öğrencilerimizin  eğitimlerini  daha da başarılı bir şekilde tamamlayabilmeleri için hoca ve ekipman eksikliklerini gidermeye çalışacağım.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.