Yozgat'ın Yerköy İlçesinde Seç Market düzenlenen törenle açıldı

Yozgat’ın Yerköy ilçesine Seç Market’in 2 bin 51’inci şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Haber Giriş Tarihi: 22.08.2022 09:03
Haber Güncellenme Tarihi: 22.08.2022 09:03
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat'ın Yerköy İlçesinde Seç Market düzenlenen törenle açıldı

KST Group Yönetim Kurulu Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu tarafından açılan ve Salih Yılmaz’ın işletmeciliğini yaptığı Seç Market Yerköy şubesi açıldı.

Düzenlenen törene Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, KST Group Yönetim Kurulu ve Türk Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu ve vatandaşlar tarafından yapıldı.

20 YILDIR İNŞAAT SEKTÖRÜNDEYDİM

Seç Market İşletmecisi Salih Yılmaz, Yerköy İlçesine Seç Market’in bayiliğini alarak Yerköy ilçesine açtıklarını söyledi.

Yılmaz, “20 senedir inşaat sektöründe devam ediyorduk. Mahallenin bu bölgede inşaat yaptığımız için bu bölgenin market ihtiyacı olduğunu hissettik. Bunun üzerine Seç Market’in bayiliğini alıp Seç üzerine çeşitli yerde şubeler açmayı düşünüyorum. Yerköy’de şuanda ilk şubemiz. Piyasanın durumuna göre 2-3 şubesini daha artıracağız. Diğer il ve ilçelerine de açacağız. Vatandaşın ilgisi çok iyi. Biz Yerköylü olarak Yerköy’ün marketi olarak açtık. Kazançlarımızı Yerköy’ümüze yatırım yapıyoruz. Yerköylülerin bize destek olmalarını bekliyoruz. Vatandaşlarımızdan şuanda çok yoğun bir talep var. Cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımızı gıda da desteklediği gibi bizde daha çok yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşımıza uygun gıdayı temin etmek için çalışacağız” dedi.

SEÇ MARKET’İN 2 BİN 51’İNCİ ŞUBESİ

KST Group Yönetim Kurulu ve Türk Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu ise, Yerköy ilçesine Seç Market’in 2 bin 51’inci şubesini açtıktaları söyledi.

Koyunbaşoğlu, “Seç Market’in 2 bin üzerinde şubesi var. Yaklaşık burası 2 bin 51’inci şubesi burası. Diğer marketlere göre farklı bir yapısı var. Seç’in aslında farklı bir komsepti ile yola çıktık. Mahallemizin komsepti var ama biraz daha market mentaline çıktık. Gerek büyüklüğü gerekse ürün çeşitliliği anlamında Yerköy’de de eksik olduğunu hissediyoruz. O yüzden hizmeti tamamlama anlamında böyle bir yer açtık” dedi.

Hizmet ve ürün kalitesi ile birlikte fiyat avantajlarının olduğunu belirten Koyunbaşoğlu, “Bizim Toptan Ülker grubuna ait bu grup. Bu bölgeye ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Birazda diğer zincir marketlere göre rekabetçi olması gerekir. Bizim halkımızın da hak ettiğini düşünüyorum. Bu noktada bu marketimizi yaptık. Önümüzdeki bu süreçte de tarım ve gıda yatırımlarımızı KST Grup olarak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bizim birime Salih Bey bakıyor. Şuana kadar olumlu tepkiler var. Halkımızdan bu yönde olumlu bir tepki aldık” diye konuştu.

MEMLEKETİMİZE HAYIRLI OLSUN

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz ise, “Memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Yerköy’ümüze güzel bir market kazandırıldı. Bu mahallemizde de böyle bir markete ihtiyaç vardı. Kurumsal ve güzel bir market. Gencay Beye ve Salih Beye ilçemize güzel bir market kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. ne kadar çok alternatif olursa hemşehrilerimiz güzel alışveriş yaparlar. Bereketli kazançlar diliyorum. İş adamlarımıza Allah çok versin demek yerine Allah bol bol zekat verdirsin demek lazım. Zekat çok maldan verilir. Hemşehrilerimize ellerinden gelen yardımı yapacaklarına inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Yapılan konuşmalar sonrasında Seç Market dualar eşliğinde açıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.