Hava Durumu

Yozgat'ta Moda'nın kalbi Moda Fiyaka'da atıyor

Moda Fiyaka sahibi Deniz Ahmet Şahin, sonbahar kış mevsimi ürünlerinin uygun fiyatlarla satışlarına başladıklarını söyledi. Müşterilerine kaliteli giyinmenin yanında Şahin, trendleri yakalayan ürünleri de sunduklarını dile getirdi.

Haber Giriş Tarihi: 22.11.2022 06:08
Haber Güncellenme Tarihi: 22.11.2022 06:08
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat'ta Moda'nın kalbi Moda Fiyaka'da atıyor

Moda Fiyaka sahibi Deniz Ahmet Şahin, sonbahar kış mevsimi ürünlerinin uygun fiyatlarla satışlarına başladıklarını söyledi. Müşterilerine kaliteli giyinmenin yanında Şahin, trendleri yakalayan ürünleri de sunduklarını dile getirdi. Şahin, bunun yanında sağlığa zararlı ürünlerden de uzak durulması gerektiğini ifade etti.

Şahin, “Biz müşterilerimize renk ve tasarım sunarken müşterilerimize sonbahar kış mevsiminde yünlü ve hafif ürünlerle ve aynı zamanda nasıl sıcak tutabilecek tasarımlarını da yaptık. Biz bunlara çok dikkat ediyoruz. Müşterilerimiz bizim için çok önemli çünkü. Bakıldığı zaman polyester ürünler sağlık açısından iyi bir ürün değil. Biz yünlü ürünleri daha çok kullanmaktan yanayız” dedi.

VATANDAŞ KALİTELİ VE YENİLİKÇİ ÜRÜN İSTİYOR

Vatandaşların kaliteli ve yenilikçi ürünleri tercih ettiğini belirten Şahin, “Fiyatlara bakıldığında hemen hemen her hafta biz zam yiyoruz. Her şey dolara endeksli olduğu için bizde tabi etkileniyoruz. Vatandaşın isteği burada hem tasarım, kalite, yenilikçi ürün istiyor. Bunların yanında da uygun fiyat istiyor. Bizim stratejimiz şu yönde. Mesela bizim yünlü kabanımıza yüzde 70 civarında yün kullandık tasarıma. Ortalama bu karışımda kalitede bir kaban X firmada 5-6 bin civarında iken biz 2 bin 500 lira civarında müşterimize verebiliyoruz. Bunun sebebi markalaşma yoluna girdik. Markalaşmayı önemsiyoruz. Markalaşmaya da girdiğimiz için biz üretip müşteri ile buluşturuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz yarı fiyatından daha aşağı bir fiyata alabiliyor” ifadelerine yer verdi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR MAĞAZA ANLAYIŞIMIZ VAR

Moda Fiyaka sahibi Deniz Ahmet Şahin, “Biz markalaşmayı, istikrarlı bir şekilde sürdürülebilirliği ön plana koyduk. Müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir mağaza anlayışımız var. Kış sezonunda yünlü ceketler, kabanlar, Oduncu gömleği yaptırdık. Müşteriyi kalite ile buluşturduğunuz zaman müşteri tekrardan sizi tercih edip geliyor. Bu çok önemli. Biz işimizi severek yapıyoruz. Bizde kaliteli ürünleri uygun fiyata müşteri gelip alabiliyor. Fiyat pahalılığı var. Ama müşteri parasını öderken ürüne bakıp inceliyor. Kaliteyi görünce parasının değdiğini görüyor” dedi.

SOSYAL MEDYADA AKTİFİZ

Sosyal medyada da aktif olduklarını ifade eden Şahin, “Kendi internet sitemizi kurduk. Oradan kurumsal bir site. Kredi kartlarına 12 ay taksitle istediği ürünleri müşterilerimiz alabilir. Biz sonbahar kış koleksiyonunda mağazamıza yeni bir marka kattı. KİP Ramsey grubunu kattık. Müşterilerimiz şu anda çok memnun. Burası Yozgat ve Yozgatlıyız. Yozgat’ı seviyoruz. Müşterilerimizde hep şu var. Biz Ankara veya Kayseri’ye gidiyoruz derlerdi. Bizde bunları birleştirdik ve onların ayağına getirdik. Biz bunu yaptık. Kaliteyi buradan alıyorlar. Memleketimizi seviyoruz. Paradan da önce geliyor. Müşterilerimiz bizi motive ve mutlu ediyor. Güzel dönüşümler alıyoruz” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.