Hava Durumu

Yozgatlılar 2023'ten Umut Bekliyor

Yeni yıl yaklaştıkça ekonomi cephesinde bir sonraki yıla ilişkin beklentiler de şekillenmeye başlıyor.

Haber Giriş Tarihi: 20.12.2022 06:03
Haber Güncellenme Tarihi: 20.12.2022 06:03
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgatlılar 2023'ten Umut Bekliyor

Yeni yıl yaklaştıkça ekonomi cephesinde bir sonraki yıla ilişkin beklentiler de şekillenmeye başlıyor. Vatandaşların özellikle 2023 yılından en büyük beklentisi umut. Çamlık Medya Ekibi olarak Yozgat’ta vatandaşa ‘’2022 sizin için nasıl geçti? 2023'ten beklentiniz nedir?’’ sorusunu sorduk. Vatandaş 2023’ten umutlu ve güzel temennilerde bulundu.

Fatma Yeşilyurt: Benim için güzel geçti. Arkadaşlarım ile bu yıl ortak bir işe başladım. Güzel ilerlemeler kaydettim bu beni çok mutlu etti. Yeni başlangıçlar yeni adımlar attım. 2023 yılında da bu şansımın devam etmesini ve akıcı bir şekilde işlerimin yolunda gitmesini istiyorum. Mutluluk, huzur ve sağlık bekliyorum.

Kamer Usta: 2023 yılından sağlık, mutluluk, huzur ve düzen bekliyorum. 2022 benim için çok yoğun geçti. Çok koşuşturmalı geçti. Ev yaptım, ev taşıdım. Bütün İslam âlemine hayırlı, sağlıklı mutlu günler temenni ediyorum.

Feriz Çetinkaya: Sağlık sıhhat bekliyoruz. 2022 de hayatımızda değişiklikler oldu. Ölümle karşılaştık, iyiyle karşılaştık, kötüyle karşılaştık.

Dursun Çetinkaya: 2022 yılı çok güzel geçti. Hacca gidip geldik. Görevimizi yerine getirdik. Bundan sonrada İnşallah iyi geçer. 2023 de umarım iyi geçir, temennimiz bu yönde. Hayırlısı ne ise o olsun.

Hafise Koçer: 2022 yılından daha güzel geçmesini bekliyorum. 2023'te ortalığın daha iyi olmasını temenni ediyorum. Ülkemizin daha iyi olmasını istiyorum.

Selahaddin Koçer: 2022 yılı zamlardan dolayı birazcık sıkıntılı geçti. Olması gerektiği için olan bir şeydi oda. 2023 yılının daha güzel olacağını düşünüyorum. Her şeyimiz var çok şükür ülkemizde.

Gül Yancıoğlu: 2022 hiç güzel geçmedi benim için. Hem maddi hem manevi hem sağlık hiçbir yönden güzel değildi benim için. Biliyorsunuz pahalılık sıkıntısını da yaşadık. 2023'ten de bu yüzden hiçbir beklentim yok. İnşallah 2023'te özellikle sağlık iyi olur. Para, mutluluk, huzur buluruz ama hiç umudum yok. Bu şekilde devam ettiği sürece hiçbir umudum yok.

Alaaddin Yücel: 2022 yılı benim için hüsranla geçti, handikaplı geçti yani ekonomik sıkıntılar yaşadık. Ben esnafım, vergi mükellefiyim. Bursa’da yaşıyorum ve buraya ziyarete geldim. Ama 2023'ten sadece politikacıların değil, İslam âlimlerinin de biz Müslümanız Elhamdülillah belirlemiş olduğu bir tarih bu. İnşallah geçenden daha hayırlı olur gelen diye ümit ediyoruz. Her şeyin güzel olacağını ümit ediyoruz. Güzel temennilerde bulunuyoruz, dua ediyoruz vatanımıza milletimize. İnşallah ekonomik noktada bertaraf eder. Biz de yeni nesil olarak, z kuşağı olarak bilinçsiz değiliz artık. Teknoloji her yere ulaşmamızı sağlıyor. Herkes her şeyi biliyor artık.

Beyza Kılıç: 2022 yılı benim için çok kötü geçti çünkü YKS'ye girdim ve çok kötü geçti.  2023'ten de güzel bir sınav sonucu bekliyorum. Başka bir isteğim yok. Ekonomik krizden dolayı da hayattan hiçbir beklentim yok. Ekonominin iyi olmasını temenni edebiliriz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.