Hava Durumu

Yozgatlılar Yeni Yıldan Huzur, Mutluluk ve sağlık istiyor

Acısı ile tatlısı ile bir yılı daha geride bıraktık. Çamlık Gazetesi olarak Yozgat’ta vatandaşa mikrofon uzatmaya devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 28.12.2022 17:12
Haber Güncellenme Tarihi: 29.12.2022 19:39
https://www.yozgatcamlik.com/
1

Acısı ile tatlısı ile bir yılı daha geride bıraktık. Çamlık Gazetesi olarak Yozgat’ta vatandaşa mikrofon uzatmaya devam ediyor.

Yozgat'ta Vatandaşlara yeni yıldan beklentilerini ve Milli Piyango bileti alıp almadıklarını, çıkması durumunda bu parayı nasıl değerlendirdiklerini sorduk.

Vatandaşların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz.  

Şükran Erkılıç: Yeni yıldan beklentim sağlık, sıhhat, mutluluk ve huzur. Milli, piyango bileti almadım. Bilet almış olsaydım ve bana çıksaydı okul yaptırırdım. Okul yaptırmak isteğim de genç kızlarımız okusun diye. 


Zehra Halıcı: Sağlık, sıhhat, huzur ve memleketimize de huzur diliyorum. Ekonomimize de düzen diliyorum. Yılbaşı için bilet almadım. Şansım yok öyle. Almış olsaydım ve bana çıkmış olsaydı yardımlarda bulunurdum durumu olmayanlara. Allah’a çok şükür ona ihtiyacım yok. 


Efrail Tanış: Yeni yıldan bol sağlıklı güzel bir yıl bekliyoruz İnşallah. Milli piyango bileti almadım. Bir okul, bir dershane, kütüphanemiz var daha çok kütüphane yapardım eğitim adına. 


Halide Bağcı: Sağlık, sıhhat bekliyoruz valla, huzur bekliyoruz. Bilet almadım. Almış olsaydı ve bana çıksaydı yardıma dağıtırdım. 

Hasan Karakurt: Yeni yıldan sağlık, mutluluk, huzur ve ülkemiz adına dostluk, kardeşlik bekliyorum. Bilet almadım. Çünkü bana çıkacağına inanmıyorum. Almış olsaydım ve bana çıksaydı ev ve araba alırdım. 


Sebil Gezginci: Yeni yıldan sağlık, mutluluk, huzur bekliyoruz. Unutmazsam gün içerisinde bilet alacağım. Milli piyango bana çıkmış olsa önce güzel bir tatil yaparım. Çünkü pandemiden çıktık ve hepimiz bir anda yoğunluğun içerisine düştük. Hiç dinlenme fırsatı bulamadık. Daha sonrada eğitimime harcarım. 


Yakup Demir: Yeni yıldan başta ülkem adına sağlık, sıhhat ve huzurlu bir yaşam diliyorum. Çıkacağına inanmadığım için bilet almadım. Ama alsam ve bana çıksaydı ihtiyaç sahiplerine yardım ederdim. Hasta olan çocuklara yardım ederdim. 


Naciye Gezginci: Klasik olacak ama sağlık, sıhhat ve para bekliyorum. Paranın miktarı olmaz ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Milli piyango bileti de aldım. Bana çıkarsa eğitimime harcayacağım kalanı da çevreme dağıtacağım.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.