Hava Durumu

Yozgatlının 2023 yılında siyasilerden beklentileri..

Bir yılı daha geride bırakmamıza çok az bir süre kaldı.

Haber Giriş Tarihi: 30.12.2022 16:08
Haber Güncellenme Tarihi: 30.12.2022 19:52
https://www.yozgatcamlik.com/
1

Bir yılı daha geride bırakmamıza çok az bir süre kaldı. Acısı ile tatlısı ile geride bıraktığımız 2022 yılında Yozgatlının beklentileri iş sahası, fabrika, sosyal alandı. 2023 yılında siyasilerden beklentilerini sorduğumuz Yozgatlıların verdikleri cevaplar şöyle;

İrem Güleç: Daha çok konser yapabilirler. Ya da daha çok kafe açabilirler. Bir tane alışveriş merkezi var daha fazla alışveriş merkezi açabilirler. Yurtlara daha çok önem verebilirler.

Rafet Aydın: Hiçbir beklentim yok. Kendilerine hayırlara yok ki. Emeklinin, memurun hali ortada perişan. Zam yapılmasını isterim.

Gülci İldemir: İyilik, mutluluk, huzur, enflasyonun düşürülmesini bekliyorum. Gereken ne varsa onu yapsınlar. Yozgat’tan insanlar şikâyetçi bunu dikkate alsınlar.

Arzu Sağlam: Çocuklar için iş bekliyoruz. Bir fabrikamız yok. Dışarıya gidiyorlar çocuklar iş için. Yozgat’a sürekli gelişiyor diyorlar ama hiçbir gelişim yok bence. Böyle düşünmemim sebebi gençlerin, çocukların dışarılarda olması kimse memleketinde değil. Kimi genç sağlık kimi genç başka bölüm okudu iş yok, işsiz geziyorlar. Üniversite okudular, sınavlara girdiler yok. Hastanelerde iş var diyorlar bakıyoruz yok bir şey.

Kamil Uçar: Hiçbir beklentim yok. Çalışıyorlar Yozgat için. Onlar biliyorlar ne yapacaklarını.

Abdullah Baran: Huzur bekliyoruz. Fabrika yapmalarını istiyoruz. Vatandaşın sebeplenmesi için çaba göstersinler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.